Nie żyje aktorka Paula Williamson. Była żoną słynnego kryminalisty Charlesa Bronsona

Marianna Bereza 30.07.2019
Paula Williamson
Fotografia: Twitter.com/BBCRadioStoke

Miała 38 lat.

Nie żyje Paula Williamson, żona słynnego przestępcy Charlesa Bronsona. Jak ustaliła policja, 38-latka została znaleziona martwa w swoim domu.

O śmierci Pauli Williamson poinformowały największe brytyjskie media. Ciało aktorki znaleziono w poniedziałek rano w jej domu przy Sneyd Green w hrabstwie Staffordshire. 

Cały czas śledczy ustalają, jak doszło do śmierci 38-latki. Według wstępnych ustaleń policji do zgonu aktorki nie przyczyniły się osoby trzecie. Bliscy Williamson poprosili o uszanowanie ich prywatności.

Paula Williamson nie żyje. Kim była żona słynnego kryminalisty?

Paula Williamson najbardziej znana jest z roli pielęgniarki w operze mydlanej ''Coronation Street''. Sławę zyskała jednak nie dzięki grze aktorskiej, a związkowi z "najbardziej brutalnym przestępcą Wielkiej Brytanii" Charlesem Bronsonem.

Aktorka poślubiła kryminalistę w 2017 roku, a ten już dwa lata później złożył pozew o rozwód. Domagał się unieważnienia małżeństwa, ponieważ, jak twierdził, nie zostało ono skonsumowane.

Williamson, której związek z Bronsonem rozpoczął się od pisania listów, w lipcu tego roku przyznała w jednym z wywiadów, że znajomość z najsłynniejszym więźniem nie wyszła jej na dobre, a ona sama znalazła się na skraju załamania nerwowego.

Ten związek doprowadził mnie do skraju i byłam bliska odebrania sobie życia. (...) Byłam wykorzystywana i kontrolowana zza krat - wyznała w wywiadzie dla "Sunday Mirror".

Zobacz także: Nie żyje Rutger Hauer, aktor znany z filmu "Łowcy androidów"

Te znane osoby odeszły od nas w tym roku. Będzie nam ich brakować

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów