Nie żyje aktor "Klanu" i "Plebanii" Krzysztof Kalczyński. Prezenterka TVN pożegnała ojca

Nie żyje Krzysztof Kalczyński
Fotografia: VIPHOTO/East News

Nie żyje Krzysztof Kalczyński. O śmierci ojca poinformowała w mediach społecznościowych jego córka, Anna Kalczyńska.

Krzysztof Kalczyński zagrał w wielu polskich produkcjach telewizyjnych. Był dobrze znany widzom takich seriali, jak "Plebania", "Klan", "M jak miłość" czy "Na Wspólnej". Powiązana z show-biznesem jest także jego córka, Anna Kalczyńska. Prezenterka telewizyjna od lat współpracuje z TVN, prowadzi między innymi program śniadaniowy stacji "Dzień dobry TVN". To właśnie ona poprzez media społecznościowe poinformowała fanów o śmierci ukochanego taty.

Nie żyje Krzysztof Kalczyński

Kalczyński był nie tylko doświadczonym aktorem, ale także pisarzem. Napisał książkę "Moje boje pojedynczo i we dwoje", która jest zbiorem jego wspomnień o rodzinie i młodości. Krzysztof Kalczyński zmarł rano 10 września. Wiadomość późnym wieczorem przekazała Anna Kalczyńska.

Drodzy Przyjaciele, mój ukochany Tata odszedł dziś rano. Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj. Jak wiecie, napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli. Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniale życie. Myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe. Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno…

Fani zaczęli składać dziennikarce TVN kondolencje. Anna Kalczyńska dodała do wpisu kolaż zdjęć taty.

Wiadomość o śmierci przekazała również synowa Krzysztofa Kalczyńskiego, Zuzanna Sielicka-Kalczyńska. Żona Filipa Kalczyńskiego zdecydowała się na bardzo wzruszający wpis.

Dziś odszedł mój wspaniały Teść, Tata - Krzysztof Kalczyński. Człowiek miliona anegdot, niespożytej energii i dowcipu, wspaniały Tata, ale też Dziadek. Będzie nam Go bardzo brakowało. Mam to szczęście, że mieszkam z kilkoma klonami Taty - ten urok, poczucie humoru, odwaga, kreatywność to bardzo Kalczyńskie cechy. Dziękuję Tato za to i za Twoje ogromne serce - napisała Zuzanna.

Rodzinie Krzysztofa Kalczyńskiego składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Gwiazda zginęła w drodze na koncert

Te znane osoby pożegnaliśmy w 2019 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów