Nie żyje 26-letni model. Upadł na wybiegu podczas Fashion Week w Sao Paulo

Magdalena Barszczak 29.04.2019
Tales Soares
Fotografia: REX/Rex Fashion/East News

Jeszcze kilka chwil przed śmiercią prowadził na Instagramie relację z backstage'u pokazu.

Tragiczny finał Fashion Week w Sao Paulo. Nie żyje brazylijski model Tales Soares. 26-latek nagle stracił przytomność na wybiegu. Niestety, nie udało się go uratować - podała agencja Associated Press.

Brazylijski model zmarł na wybiegu

Według organizatorów 26-letni Brazylijczyk o pseudonimie artystycznym Tales Soares źle się poczuł. Podczas sobotniego pokazu mody marki Ocksa nagle zemdlał i osunął się na ziemię

Według gazety "Daily Folha de S. Paulo" publiczność przez chwilę myślała, że upadek modela to element show. Obecni na miejscu ratownicy medyczni natychmiast interweniowali. 26-latka odwieziono do szpitala, jednak na miejscu stwierdzono zgon.

Tales Soares
Fotografia: Thenews2 Agency/Associated Press/East News

Z przykrością informujemy o śmierci Talesa Soaresa, który brał udział w pokazie Ocksa i niespodziewanie stracił przytomność na wybiegu - napisali w oświadczeniu organizatorzy wydarzenia.

Przyczyna śmierci modela na razie nie jest znana. Przedstawiciele marki Ocksa i fani Soaresa są zdruzgotani. Model jeszcze kilka chwil przed śmiercią był aktywny na Instagramie, a jego zachowanie nie wskazywało na złe samopoczucie.

Zobacz także: Nie żyje dziewczyna Bonda. Nadja Regin zmarła w wieku 87 lat

W tym roku musieliśmy pogodzić się ze śmiercią wielu gwiazd

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów