Nie żyje aktor znany z serialu "Przyjaciele"! Popełnił samobójstwo

"Przyjaciele" - czołówka serialu
Fotografia: YouTube

Jeden z aktorów, który wystąpił w kultowym serialu "Przyjaciele", popełnił samobójstwo. Stan Kirsch jest znany również z innych popularnych produkcji telewizyjnych.

W mediach pojawiła się smutna wiadomość. Nie żyje Stan Kirsch, aktor znany z serialu "Przyjaciele". Gwiazdor w produkcji wcielił się w jednego z chłopaków Monici Geller, Ethana. Stan występował także w wielu innych znanych serialach, jak: "Nieśmiertelny", "Szpital miejski" oraz "Jag - Wojskowe Biuro Śledcze". Zmarł w wieku zaledwie 51 lat. O jego śmierci poinformowali najbliżsi aktora. Poznaliśmy już także przyczynę śmierci. Okazuje się, że gwiazdor popełnił samobójstwo.

Zobacz także: Nie żyje Silvio Horta. Twórca "Brzyduli Betty" miał popełnić samobójstwo

Nie żyje Stan Kirsch

Aktora zapewne pamiętacie z jednego z odcinków serialu "Przyjaciele", gdy główna bohaterka spotykała się z dużo młodszym od siebie chłopakiem. To właśnie Ethan, w którego postać wcielił się Stan. 

Choć jego rola w "Przyjaciołach" była epizodyczna, aktor znany był także z wielu innych popularnych produkcji telewizyjnych. Informację o jego śmierci podała rodzina.

W tragicznych okolicznościach straciliśmy ukochanego Stana Kirscha 11 stycznia. Będziemy niedostępni przez następne 2 tygodnie, kiedy będziemy przechodzić żałobę. Był tak kochany i wszyscy jesteśmy zdruzgotani. Dziękujemy za zrozumienie i poszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym czasie - możemy przeczytać w oświadczeniu bliskich aktora.

W mediach pojawiła się także informacja z raportu koronera o przyczynie śmierci gwiazdora. Według niego wynika, że Stan popełnił samobójstwo

Zobacz także: Nie żyje popularna raperka. Miała tylko 21 lat!

W minionym roku odeszło od nas wiele znanych osób. Wspominamy je.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów