Nie żyje Shelley Morrison. Znana aktorka zmarła po krótkiej chorobie

Nie żyje aktorka Shelley Morrison.
Fotografia: Everett Collection/East News

Nie żyje kultowa amerykańska aktorka Shelley Morrison. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Will i Grace".

Nie żyje Shelley Morrison. Amerykańska aktorka serialowa i telewizyjna zmarła 1 grudnia 2019 roku w Los Angeles, w stanie California. Miała 83 lata. Największą sławę i popularność przyniosła jej rola pokojówki Rosarii Salazar w serialu "Will i Grace". Aktorka grała w produkcji przez 7 lat.

Nie żyje Shelley Morrison

Gwiazda przez wiele lat cieszyła się dobrym zdrowiem, jednak ostatnio po krótkiej chorobie jej stan znacznie się pogorszył. Zmarła w szpitalu w LA w wyniku niewydolności serca.

Choć początkowo w serialu "Will i Grace" miała zagrać jedynie epizodyczną rolę, ostatecznie jej postać zaczęła pojawiać się zdecydowanie częściej. Kultowa bohaterka wystąpiła aż w 68 odcinkach na przełomie lat 1999-2006.

Shelley regularnie występowała w sitcomie "The Flying Nun". Zagrała również w operze mydlanej "Szpital miejski".

Zobacz także: Królowa Elżbieta nie żyje?! Przerażająca informacja pojawiła się w mediach

Wiadomość o śmierci aktorki przekazał m.in. portal "Variety". Wzruszające słowa pożegnania publikują w mediach społecznościowych znajomi z branży oraz serialu "Will i Grace", w tym Eric McCormack, który wciela się w produkcji w rolę tytułowego Willa.

Shelley była piękną duszą i wspaniałą aktorką. Jej gra w roli Rosario, sezon po sezonie, była tak samo dopracowana i prawdziwa, jak histeryczna. Wszyscy z "Will i Grace" za nią tęsknimy, była ogromną częścią produkcji. Przesyłam mnóstwo miłości do całej rodziny Waltera i Shelley - napisał na Twitterze.

Fani "Will i Grace" również przekazują swoje kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje były partner Jennifer Aniston. Miał 38 lat

Te znane osoby pożegnaliśmy w 2019 roku. Fani będą za nimi tęsknić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów