Nie żyje Michał Gawlicz. Menadżer gwiazd miał 39 lat

Anna Respondek 16.10.2018
Michał Gawlicz
Fotografia: Facebook/mgawlicz

Menadżera pożegnały już znane gwiazdy. 

Michał Gawlicz był znanym menadżerem gwiazd, który reprezentował między innymi zespół Habakuk czy Sidneya Polaka. Popularyzator muzyki reggae zmarł w niedzielę z 14 na 15 października w wieku 39 lat. Gawlicz odszedł we śnie. Informację o jego śmierci podała strona Ostróda Reggae Festival.

Nie żyje Michał Gawlicz

W sieci już pojawiło się wiele wpisów znanych muzyków, którzy żegnają Michała Gawlicza. Wszyscy mówią o tym, że był "wulkanem energii" i "ostoją dobrego humoru". Jak podaje portal kultura.onet.pl, wpisy o menadżerze pojawiły się między innymi na oficjalnej stronie zespołu Habakuk.

Był wulkanem energii, ostoją dobrego humoru i pogody ducha w ciężkich chwilach oraz niewyczerpanym źródłem pomysłów. Ciężko byłoby napisać, jak wielu mu zawdzięczamy - pisali.

Gawlicza postanowił pożegnać również Muniek Staszczyk, wspominając go i publikując teledysk Sidneya Polaka do piosenki "Chomiczówka", na którym możemy zobaczyć uśmiechniętego Gawlicza. 

Żegnaj Michał, byłeś świetnym Ziomem na trasie i poza nią. W imieniu T.love, Muniek - napisał. 

Gawlicz pracował nad wieloma projektami. Najnowszym był międzynarodowy projekt jazzowy Komeda, który miał odbyć się w wielu miastach Europy między innymi w Paryżu, Londynie czy Berlinie. 

Zobacz także: Nie żyje agentka wielu polskich gwiazd. Nikt nie wiedział, że ciężko choruje

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów