Nie żyje Mark Blum! Aktor zmarł w wyniku komplikacji wywołanych koronawirusem

Mark Blum i Rosanne Arquette w filmie "Rozpaczliwie poszukując Susan"
Fotografia: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Media obiegła smutna informacja. Jeden ze znanych amerykańskich aktorów zmarł wskutek powikłań związanych z koronawirusem. Miał 69 lat. 

Coraz więcej gwiazd choruje z powodu koronawirusa i niestety docierają do nas informacje o kolejnych zgonach znanych osób. Teraz media obiegła smutna informacja o tym, że nie żyje Mark Blum. Był znanym aktorem serialowym, którego kojarzyć możecie z wielkiego hitu od platformy Netflix - "Ty". Pojawiał się na ekranie także w innych znanych serialach oraz w filmie z Madonną w roli głównej. Zmarł z powodu powikłań wywołanych przez koronawirusa.

Zobacz także: Nie żyje zwycięzca "Top Chefa". Zmarły na koronawirusa miał tylko 59 lat!

Nie żyje Mark Blum. Aktor seriali "Ty" i "Sukcesja" miał koronawirusa

Mark Blum był aktorem serialowym, ale nie tylko. Zagrał również w wielu hitach kinowych.

Wystąpił w takich produkcjach filmowych jak: "Krokodyl Dundee", czy "Rozpaczliwie poszukując Susan", w którym główną rolę zagrała Madonna. Pojawił się także w komedii "Jak ona to robi?", w której główne role zagrali Sarah Jessica Parker i Pierce Brosnan

Ostatnio mogliśmy go oglądać w serialach "Sukcesja" oraz "Ty". Media podały informację, że zmarł 26 marca wskutek powikłań związanych z koronawirusem.

Był cudownym aktorem, bardzo dobrym i miłym człowiekiem. Spoczywaj w pokoju Mark. Niech Bóg Cię błogosławi - napisała na Twitterze aktorka Rosanna Arquette. 

Mark Blum zmarł w wieku 69 lat. Nie wiadomo, czy miał choroby współistniejące. 

Zobacz także: Nie żyje gwiazda kina! Włoska aktorka miała koronawirusa

W tym roku odeszło od nas wiele znanych osób.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów