Polscy piłkarze w żałobie. Nie żyje ich kolega z boiska

Marcin Wąs nie żyje
Fotografia: Facebook/Marcin Wąs

Smutna wiadomość obiegła piłkarski świat przed ostatnim meczem reprezentacji. 

Wczoraj dotarła do nas smutna wiadomość. W wypadku samochodowym zginął polski piłkarz, Marcin Wąs. Mężczyzna był wychowankiem Garbarni Kurów. W ostatnim czasie grał w klubie Targowianka. Miał 36 lat.

Polscy piłkarze w żałobie

To smutna wiadomość dla wszystkich kibiców, ale przede wszystkim innych polskich piłkarzy, którzy musza pożegnać kolegę z boiska. Marcin Wąs grał w ostatnich latach m.in. w takich klubach jak: BKS Bochnia, Karpaty Siepraw oraz Sokół Kocmyrzów. Piłka nożna była jego wielką pasją. Zawodowo natomiast pracował jako żołnierz.

Do wypadku, w którym zginął piłkarz doszło w Krakowie. Marcin Wąs jechał motocyklem. W pewnym momencie zderzył się z fiatem seicento, który był prowadzony przez starszą kobietę. Na miejsce zdarzenia wezwano prokuratora. Teraz prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia. Wąs zginął na miejscu.

Zobacz także: Poruszający wywiad Kamila Sipowicza. Zdradził, co się działo w dniu śmierci Kory

To już kolejna tak smutna wiadomość dla polskich piłkarzy. Kilka dni temu, również w wypadku, zmarł Krystian Popiela, 20-letni piłkarz Stali Rzeszów. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli informować jedynie o triumfach polskich piłkarzy.

Marcin Wąs
Fotografia: Facebook/Marcin Wąs

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów