Nie żyje Madalyn Davis. Brytyjska modelka spadła z klifu, bo chciała zrobić selfie

Madalyn Davis na zdjęciu na Instagramie
Fotografia: Instagram/madalyn_davis

Przerażająca informacja obiegła media. Nie żyje 21-letnia influenerka, która spadła z klifu na wakacjach, gdy chciała zrobić sobie selfie na tle zachodzącego słońca.

Madalyn Davis to brytyjska modelka, wizażystka i instagramowa influencerka, która wybrała się na wakacje do Australii. Tam zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Podczas wycieczki z przyjaciółmi na klify Diamon Bay, chciała wykonać pamiątkowe selfie podczas zachodu słońca. I właśnie to skończyło się dla niej tragicznie. Ciało 21-latki wyłowiono z zatoki kilka godzin później i stwierdzono zgon. W sprawie prowadzone jest obecnie dochodzenie i przesłuchano już jej przyjaciół.

Zobacz także: Nie żyje 23-letnia gwiazda MTV! Brała udział w znanym reality-show

Modelka zginęła, robiąc selfie

Jak podaje Radiozet.pl, Madalyn była na imprezie z przyjaciółmi. Opuściła już w gronie znajomych i wspólnie poszli podziwiać zachód słońca nad pobliski klif. Modelka wspięła się na ogrodzenie, które znajdowało się na krawędzi urwiska, żeby wykonać zdjęcie. W pewnym momencie potknęła się i spadła w 30-metrową przepaść.

Lokalna telewizja dotarła do nagrania, na którym widać jak jedna z osób w pewnym momencie spogląda w dół, szukając kogoś lub czegoś. Przyjaciele 21-latki zdradzili, że rozdzielili się z Madalyn jeszcze przy ogrodzeniu. Następnie ślad po dziewczynie zaginął.

Niecałe 2 godziny przed tą tragedią dobrze się bawiliśmy i spędzaliśmy czas, żyjąc marzeniami w Australii - napisał jeden z jej przyjaciół na portalu społecznościowym. 

Selfie na popularnym klifie nieopodal Sydney są częste wśród turystów, którzy chętnie wykonują tego typu zdjęcia, przechodząc przez barierki i ignorując wszelkie znaki ostrzegawcze. Jak widać, takie sytuacje mogą skończyć się tragicznie. 

Zobacz także: Nie żyje popularna raperka. Miała tylko 21 lat!

W minionym roku odeszło od nas wiele gwiazd. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów