Nie żyje agentka wielu polskich gwiazd. Nikt nie wiedział, że ciężko choruje

Paulina Ermel 29.09.2018
Lucyna Kobierzycka
Fotografia: TRICOLORS/East News

Nie żyje Lucyna Kobierzycka. Agentka gwiazd zmarła niespodziewanie. Mało kto zdawał sobie sprawę z tego, że ciężko choruje.

Zmarła agentka wielu polskich gwiazd - Lucyna Kobierzycka. O śmierci poinformowała na swoim profilu facebookowym Agencja Aktorka L-Gwiazdy założona przez Kobierzycką. Agentka nie mówiła o swojej chorobie i zmarła niespodziewanie. Świat aktorski jest w żałobie.

Nie żyje Lucyna Kobierzycka

Na profilu Agencji Gwiazd L-Gwiazdy na Facebooku znajdziemy pełne oświadczenie w sprawie Kobierzyckiej.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dzisiejszej nocy odeszła od nas Lucyna Kobierzycka – wspaniała kobieta, niezwykle dzielny człowiek. Była naszą inspiracją i źródłem siły jako matka, babcia, niezastąpiona agentka czy po prostu – Przyjaciółka. Jesteśmy jej wdzięczni za każdy dzień, za każdą wspólnie przeżytą chwilę oraz za te dni, gdy odważnie zmagała się z chorobą, o której zgodnie z Jej wolą wiedzieli nieliczni. 
Walka do końca była jej znakiem rozpoznawczym. Lucyna nigdy nie uznawała półśrodków, nigdy się nie poddawała. Doskonale wie o tym jej rodzina, przyjaciele, aktorzy których reprezentowała. Tak było i tym razem. Każdy kolejny dzień był jej wygraną, a naszą radością. Tym wszystkim, którzy byli z nami w tych trudnych dniach – serdecznie dziękujemy w imieniu Lucy oraz własnym. Żegnamy jedną z najważniejszych osób w życiu i ogromną część naszej codzienności. Dlatego też w imieniu Rodziny oraz samej Lucyny serdecznie prosimy o chwilę ciszy… 
Rodzina i Przyjaciele

Kobierzycka współpracowała z wieloma polskimi gwiazdami - m.in. z Tomaszem Kotem, Danutą Stenką, Kingą Preis, Arturem Żmijewskim czy Wojciechem Mecwaldowskim. Była najsłynniejszą polską agentką gwiazda. 

Swoją agencję L-Gwiazdy założyła w 1995 roku i od tamtej pory zajmowała się reprezentowaniem wielu gwiazd dużego ekranu i teatru.

EN_00907265_1009
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy dobrze zarabiają na Instagramie. Zobacz, które radzą sobie w tej dziedzinie najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów