Nie żyje aktor z serialu "Siódme niebo"! Grał jedną z głównych ról

Lorenzo Brino i jego brat bliźniak w kadrze z serialu "Siódme niebo"
Fotografia: LFI/Photoshot/East News

Media na całym świecie obiegła wiadomość o tragicznym wypadku, w którym zginęła jedna z gwiazd kultowego serialu "Siódme niebo". Lorenzo Brino miał zaledwie 21 lat.

Media obiegła smutna informacja. Nie żyje Lorenzo Brino, aktor, który zagrał jedną z głównych ról w serialu "Siódme niebo". Mężczyzna zginął w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Śmierć 21-latka zaskoczyła wszystkich, przede wszystkim jego najbliższych i fanów. W sieci możemy znaleźć wiele wpisów i filmów, w których fani serialu "Siódme niebo", a także samego aktora, żegnają Lorenzo Brino

Zobacz także: Nie żyje znany muzyk. Zmarł z powodu koronawirusa

Nie żyje Lorenzo Brino, aktor z serialu "Siódme niebo"

Lorenzo Brino wraz ze swoim bratem bliźniakiem, zagrali kultowych bliźniaków w serialu "Siódme niebo".

Bracia Brino w produkcji występowali odkąd skończyli 5 miesięcy. Odcinek, w którym zadebiutowali, był jednym z najchętniej oglądanych w historii całego serialu.

Teraz obiegła nas smutna informacja, że Lorenzo Brino zginął w wypadku samochodowym. Do tragicznego zdarzenia doszło 5 marca, jednak do tej pory nie była znana tożsamość ofiary. Jego śmierć potwierdziła m.in. jego ciocia, która zamieściła poruszający wpis.

Strata mojego ukochanego siostrzeńca wyrwała dziurę w moim sercu. Bóg potrzebował anioła, dlatego zabrał cię do siebie - napisała.

We wzruszającym filmiku Lorenzo pożegnał także jego najbliższy przyjaciel.

Zobacz także: Julia Wieniawa wspomina Pawła Królikowskiego. "Nie zasługiwał na taki wyrok"

W tym roku odeszło od nas wiele gwiazd. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów