Nie żyje Katarzyna Litwiniak. Była żona Jacka Rozenka przegrała walkę z rakiem

Jacek Rozenek w marynarce na tle zielonej ściany
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ciężkie chwile w życia Jacka Rozenka. Pierwsza żona aktora i mama jego syna Adriana przegrała właśnie walkę z rakiem piersi. O jej śmierci poinformowała znana aktorka.

Jacek Rozenek i Katarzyna Litwiniak byli małżeństwem i mają syna Adriana, który ostatnio przechodzi niezwykle ciężkie chwile. Najpierw jego tata przeszedł udar. Teraz musiał pożegnać mamę. Katarzyna Litwiniak zmarła bowiem po długiej walce z rakiem piersi. O jej śmierci poinformował zaprzyjaźniona aktorka, Małgorzata Kosik. Swoją walkę z nowotworem Litwiniak dokumentowała przy pomocy swojego konta na Instagramie.

Zobacz także: Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"! Jej historia była pokazana w ostatnim odcinku

Nie żyje Katarzyna Litwiniak. Była żona Jacka Rozenka miała raka

Katarzyna Litwiniak przez ponad 20 lat była producentką programów telewizyjnych. Cztery lata temu otrzymała okrutną diagnozę. Okazało się, że ma raka piersi.

Była żona Jacka Rozenka długo walczyła z chorobą. I choć przez moment wydawało się, że rak został pokonany, rok temu dostała jeszcze gorszą diagnozę. Nowotwór zaatakował ponownie, tym razem z przerzutami. 

W lutym 2019 roku postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości. Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania, nie dając żadnej szansy na wyzdrowienie. Pomimo to nie poddaję się i wierzę, że znajdę rozwiązanie i powrócę do zdrowia - pisała Litwiniak na stronie zbiórki.

Niestety, teraz media obiegła smutna informacja, że przegrała tę walkę. O jej śmierci poinformowała aktorka Małgorzata Kosik.

Kochana Kasiu, byłaś bardzo silna i dzielna i bardzo wierzyłaś, że wyzdrowiejesz. Twoi przyjaciele, rodzina, znajomi... wszyscy wierzyliśmy, że wygrasz tę nierówną walkę. Zawsze będę ciepło cię wspominać - napisała na Facebooku.

Najbliższym pani Kasi składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje najstarsza Polka mieszkająca w Nowym Jorku! Była sekretarką generała Sikorskiego

W tym roku odeszło od nas wiele znanych osób. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów