Nie żyje Julien Gauthier. Znanego muzyka zabił niedźwiedź

Nie żyje znany kanadyjski muzyk Julien Gauthier .
Fotografia: facebook.com @julien.gauthier.925

Julien Gauthier, znany artysta o kanadyjskich i francuskich korzeniach, został zabity przez niedźwiedzia. Policja poinformowała o śmierci 44-latka.

Julien Gauthier nie żyje. Kanadyjczyk przebywał w Mackenzie na terenie Kanady, gdy został zaatakowany przez niedźwiedzia. Świadkiem zdarzenia była podróżująca z artystą włoska biolog Camille Toscani. Kobieta najszybciej, jak tylko mogła, zawiadomiła odpowiednie służby. Dzień po dramatycznym wydarzeniu policja odnalazła ciało 44-letniego producenta muzycznego.

Nie żyje Julien Gauthier. Miał 44 lata

44-letni muzyk był w trakcie rejestrowania dźwięków przyrody do swojego następnego projektu, gdy zwierzę zaatakowało. Rzecznik policji utrzymuje, że niedźwiedzie, które bardzo często można spotkać zwłaszcza na północy Kanady, atakują niezwykle rzadko - zazwyczaj tylko wtedy, gdy są prowokowane. Tym razem jednak doszło do tragedii - zwierzę zaatakowało w nocy, gdy mężczyzna spał. Julien Gauthier nie miał żadnych szans na przeżycie.

Był wrażliwym, hojnym i utalentowanym człowiekiem. Poprzez swoją muzykę chciał przede wszystkim przekazać słuchaczom swoją miłość i szacunek dla natury - napisał o artyście dyrektor The Brittany Symphony Orchestra, z którym to Julien współpracował jako kompozytor.

Fani w komentarzach na profilu artysty zamieszczają kondolencje dla jego bliskich i przyjaciół.

Zobacz także: Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Służby potwierdziły tożsamość producenta

Te osoby odeszły od nas w 2019 roku. Wiele znanych nazwisk, których będzie nam brakować.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów