Nie żyje Jerzy Dominik. Gwiazdor "Kogla-mogla" zmarł w wieku 63 lat

Jerzy Dominik w marynarce
Fotografia: Facebook

W wieku 63 lat na atak serca zmarł znany aktor. Wystąpił w popularnych filmach i serialach, m.in.: "Koglu-moglu", "Na Wspólnej", "Plebanii" oraz "W labiryncie".

Dotarła do nas smutna wiadomość. 3 września zmarł Jerzy Dominik, polski aktor teatralny i filmowy. Znany był z wielu produkcji kinowych oraz tych ze srebrnego ekranu. Zagrał epizodyczną rolę w kultowej polskiej komedii, pt.: "Kogel-mogel". Ci, którzy nie kojarzyli jego kariery filmowej, mogą doskonale znać jego głos. Jerzy Dominik był bowiem również reżyserem oraz podkładającym głos w wielu polskich dubbingach. Zmarł nagle w wieku 63 lat

Zobacz także: Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. Bliscy pożegnali producenta filmowego

Nie żyje Jerzy Dominik

Jerzy Dominik, choć zagrał epizodyczną rolę w "Koglu-moglu", zapadł nam swoim występem w produkcji w pamięć. Wcielił się w postać Holendra, van Dorna, który robił interesy z głównym bohaterem, Pawłem Zawadą. To jednak nie koniec występów Dominika na ekranie.

Aktor zagrał również w znanych polskich serialach. Mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak: "Na Wspólnej", "Plebania" oraz "W labiryncie". 

Jerzy Dominik zajmował się także dubbingiem. Podkładał głos w następujących tytułach: "Głupi i głupszy", "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" oraz "Muppety".

Był również aktorem teatralnym. Grał na deskach teatrów w Warszawie oraz Wrocławiu. 

Zmarł nagle, na zawał serca, 3 września 2019 roku. Miał 63 lata.

Zobacz także: Nie żyje znana piosenkarka. Zabił ją wybuch fajerwerków podczas koncertu!

W 2019 roku odeszło wiele znanych osób ze świata filmu, muzyki, mody i sztuki. Będzie nam ich brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów