Nie żyje Iris Annabel Goldsmith. 15-letnia córka brytyjskiego milionera miała wypadek na quadzie

Iris Annabel Goldsmith w kurtce z małym pieskiem na rękach
Fotografia: Rex Features/East News

Rodzina brytyjskiego milionera, Bena Goldsmitha, jest pogrążona w żałobie. Nie żyje 15-letnia córka mężczyzny. Miała wypadek na quadzie.

Świat obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Iris Annabel Goldsmith, 15-letnia córka brytyjskiego milionera, Bena Goldsmitha. Dziewczyna zmarła w skutek obrażeń poniesionych w wypadku na quadzie. Cała rodzina jest pogrążona w żałobie. Na temat wypadku wypowiedział się przyjaciel rodziny w rozmowie z brytyjskim "Daily Mail". Szczegóły całego zdarzenia jak na razie nie są znane. Najbliżsi nastolatki proszą media o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie.

Zobacz także: Nie żyje gwiazda "Facetów w czerni". Rip Torn miał 88 lat

Nie żyje 15-letnia córka milionera. Miała wypadek na quadzie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w rodzinnej posiadłości Goldsmithów w Somerset w Wielkiej Brytanii. Iris Annabel wybrała się na przejażdżkę quadem. Jej wyprawa skończyła się jednak tragicznie.

Dziewczyna miała wypadek. Na miejsce zostało wezwane pogotowie. Mimo reanimacji dziewczynki nie udało się jednak uratować. 

To był przerażający wypadek. Iris była wyjątkowa, cała rodzina ją kochała i uwielbiała. To ogromna strata - powiedział przyjaciel rodziny w rozmowie z "Daily Mail'.

To bardzo trudny czas dla rodziny Goldsmithów. Poprosili media o uszanowanie ich prywatności.

Kim jest Ben Goldsmith?

Ben Goldsmith, ojciec Iris, to milioner, którego majątek szacowany jest na 300 mln funtów. Z byłą żoną, Kate Emmy Rothschild, doczekali się trójki dzieci. Iris Annabel była najstarsza. Jej braćmi są 13-letni Frank oraz 11-letni Isaac.

Zobacz także: Nie żyje syn Andrzeja Sapkowskiego

W tym roku pożegnaliśmy już wiele znanych osobistości. Zobacz, kto odszedł od nas w 2019 roku.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów