Tragiczna śmierć polskiego piłkarza! Miał zaledwie 19 lat

Grzegorz Śliwka w koszulce klubu Przemsza Klucze
Fotografia: Facebook/Przemsza Klucze

Media obiegła smutna wiadomość. W niedzielę doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zmarł 19-letni piłkarz. Chłopaka żegnają przyjaciele z drużyny.

Ta informacja wstrząsnęła polskimi mediami. W niedzielę, 3 listopada, doszło do tragicznego wypadku. Po godzinie 4 nad ranem na obwodnicy Olkusza samochód osobowy potrącił pieszego. Według doniesień świadków mężczyzna nie miał szans na przeżycie i zginął na miejscu. Okazuje się, że ofiarą był 19-letni piłkarz klubu Przemsza Klucze, Grzegorz Śliwka. O jego śmierci poinformował zespół, w którym grał, przy pomocy swojego konta na Facebooku. 

Zobacz także: Nie żyje Patrick Louis Vuitton!

Nie żyje 19-letni piłkarz

Do wypadku doszło nad ranem na obwodnicy Olkusza przy wyjeździe z miasta w kierunku Wolbromia. 

Kierujący pojazdem marki Audi z ogromną siłą uderzył w pieszego. 19-latek zginął na miejscu.

Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli przekazać taką informację... 3 listopada w wieku 19 lat zmarł tragicznie zawodnik naszego klubu, Grzegorz Śliwka. Pogrzeb śp. Grzegorza odbędzie się w czwartek, 7 listopada o godzinie 14:30 w Kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach. Rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia - napisali przedstawiciele klubu w poście.

Informacja o śmierci Grzegorza pojawiła się także na oficjalnej stronie klubu. Chłopak był wychowankiem Przemszy Klucze, który jest zespołem z krakowskiej ligi okręgowej. Już w wieku 16 lat awansował do drużyny seniorów, ponieważ wiódł prym na boisku.

Zobacz także: Katarzyna Bujakiewicz o relacji z rodziną Anny Przybylskiej. O czym nie mówi przy Oliwii Bieniuk?

W tym roku odeszło od nas wiele znanych osób. 

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów