Nie żyje 30-letni aktor ze "Zmierzchu". W mieszkaniu znaleziono także zwłoki jego dziewczyny

Zuzanna Morska 19.05.2020
Kadr z filmu "Zmierzch"
Fotografia: face to face/Reporter

30-letni Gregory Tyree Boyce - znany z roli Tylera Crowleya w filmie "Zmierzch" - zmarł 13 maja. Jednak dopiero teraz informacja ta trafiła do zagranicznych mediów.

W wieku 30 lat zmarł Gregory Tyree Boyce - aktor znany głównie z filmu "Zmierzch". Z pewnością pamiętacie scenę, w której Edward ratuje Bellę przed uderzeniem samochodu. Ten samochód prowadził Tyler Crowley, w którego rolę wcielał się właśnie Boyce.

W mieszkaniu w Las Vegas odnaleziono nie tylko ciało mężczyzny, ale też jego 27-letniej partnerki!

Nie żyje Gregory Tyree Boyce. Aktor znany był ze "Zmierzchu"

Nie wiadomo, jak zginęli Boyce i jego ukochana. Portal "E!News" przybliża jednak okoliczności tego, co się stało. Ciało 30-latka odnalazł bowiem jego kuzyn.

Informator serwisu potwierdza, że obudził się on rano i zobaczył przed domem samochód gwiazdora, co go zaniepokoiło, gdyż aktor miał udać się w drogę do Los Angeles. Kuzyn postanowił obudzić Gregory'ego i w tym celu zajrzał do pokoju. Wtedy właśnie odnalazł ciało 30-latka.

Informator podał też, że w ostatnim czasie Gregory mieszkał w Las Vegas - przeprowadził się tutaj, aby pomagać mamie. Jednak często też wyjeżdżał do Los Angeles - głównie w celach zawodowych.

Okoliczności śmierci pary nie są dokładnie znane.

twilight4
Fotografia: Youtube.com
zmierzch aktor screen
Fotografia: Youtube.com

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów