Nie żyje Ewa Żarska. Dziennikarka Polsatu miała 45 lat!

Julita Buczek 17.04.2020
Nie żyje Ewa Żarska. Dziennikarka Polsatu miała 45 lat!
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Zmarła reporterka Ewa Żarska od lat związana z Telewizją Polsat oraz Polsat News. Dziennikarka mogła pochwalić się licznymi nagrodami za swoje reportaże, w tym była nominowana do nagrody Grand Press i kategorii dziennikarstwo śledcze.

W mediach pojawiła się informacja o śmierci dziennikarki Ewy Żarskiej. Była korespondentką w Londynie oraz autorką książki „Łowca. Sprawa Trynkiewicza”.

Jak się okazuje 45-letnia kobieta odeszła nagle.

Nie żyje Ewa Żarska

Ewa Żarska swoją karierę dziennikarską rozpoczęła w magazynie "Fakty", następnie pracowała w Radiu Łódź, a także była odpowiedzialna za przygotowywanie materiałów dziennikarskich dla Telewizji Piotrków i Piotrkowskiej Medialnej Agencji Informacyjnej. Następnie została korespondentką z województwa łódzkiego Telewizji Polsat. W 2008 roku podjęła pracę w TV Biznes i Polsat News Łódź. Była także dziennikarką programu "Państwo w Państwie".

Za reportaż "Mama prosiła, żeby jej nie zabijać" otrzymała w 2017 roku nagrodę ReformaTor.

Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmieci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało – powiedział Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi dziennikarzom "Polsat News".

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci dziennikarki, która miała 45 lat.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie.

Zobacz także: Nie żyje Tim Brooke-Taylor. Brytyjski aktor zmarł z powodu koronawirusa

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów