Nie żyje były partner Jennifer Lopez! Spotykali się prawie 10 lat

Jennifer Lopez zadumana w czarnej kreacji
Fotografia: Instagram/Sipa USA/East News

Jennifer Lopez na początku swojej kariery przez niemal 10 lat spotykała się z Davidem Cruzem. Teraz media obiegła informacja, że mężczyzna zmarł w wieku 51. lat. 

Amerykańskie media podały dziś niezwykle smutną wiadomość. Nie żyje David Cruz, były partner Jennifer Lopez, z którym popularna wokalistka spotykała się przez niemal 10 lat. Jak się okazuje, mężczyzna od dłuższego czasu miał poważne problemy z sercem. Jak podają media, David Cruz zmarł w sobotę, 21 marca 2020 roku, w jednym z nowojorskich szpitali. Miał zaledwie 51 lat. 

Zobacz także: Nie żyje Albert Uderzo. Twórca komiksów o Asteriksie miał 92 lata 

Nie żyje David Cruz, były partner Jennifer Lopez

Informację o śmierci Cruza podały amerykańskie media. 51-letni mężczyzna zmarł wskutek przebytych chorób serca.

Niektórzy zastanawiali się, czy z jego śmiercią mógł mieć coś wspólnego koronawirus, który obecnie panuje na całym świecie. Rzecznik nowojorskiego szpitala zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

David Cruz i Jennifer Lopez byli parą przez niespełna 10 lat. Zaczęli się spotykać, gdy wokalistka miała zaledwie 15 lat. To właśnie Cruz wspierał ją w rozwoju jej kariery. Rozstali się niedługo przed tym, gdy J.Lo wystąpiła w filmie "Selena", który przyniósł się ogromną popularność na całym świecie. 

Zobacz także: Nie żyje znany muzyk. Zmarł z powodu koronawirusa

W tym roku odeszło od nas wiele znanych osób. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów