Nie żyje Cameron Boyce. Aktor znany z filmów Disneya miał 20 lat

Zuzanna Morska 07.07.2019
Cameron Boyce
Fotografia: Rex Features/East News

Świat obiegła wstrząsająca wiadomość. Zmarł Cameron Boyce - aktor i tancerz znany z filmów Disneya

Nie żyje Cameron Boyce. Aktor i tancerz z filmów Disneya miał zaledwie 20 lat. Informację o jego śmierci przekazała telewizja ABC News po uprzednim skontaktowaniu się z rodziną gwiazdora.

Nie żyje Cameron Boyce

Cameron Boyce zmarł w nocy z sobotę na niedzielę. Aktor filmów i seriali miał zaledwie 20 lat. Wciąż nieznana jest dokładna przyczyna śmierci artysty. Wiadomo natomiast, że zmarł we śnie.

Informację o śmierci Camerona podały zagraniczne media. Wcześniej skontaktowały się z rodziną aktora.

Z głębokim żalem informujemy, że dziś rano straciliśmy Camerona. Zmarł we śnie z powodu ataku, który był rezultatem jego stanu zdrowia. Świat został teraz niewątpliwie pozbawiony jednego z najjaśniejszych świateł, ale jego duch będzie żył dzięki dobroci oraz współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali. Jesteśmy całkowicie załamani i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym czasie, gdy przeżywamy stratę naszego drogiego syna i brata.

Cameron Boyce grał w produkcjach Disneya. Popularność przyniosła mu rola Luke'a Rossa w serialu "Jessie". Prócz tego aktor miał na koncie udział w takich filmach i serialach, jak: "Duże dzieci", "Powodzenia", "Eagle Eye" czy "Taniec rządzi".

Gościnnie wystąpił również w teledysku do jednej z piosenek grupy Panic At The Disco. Fani gwiazdora nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Na instagramowym profilu Boyce'a wciąż pojawiają się pełne smutku komentarze.

Śmierć Camerona Boyce'a wstrząsnęła światem. Ale nie tylko on odszedł od nas przedwcześnie w tym roku. Zobaczcie, które znane gwiazdy zmarły w 2019 roku. Będzie nam ich brakować.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów