Nie żyje 26-letnia dziennikarka Fox News. Prokuratura bada przyczynę jej śmierci

Bre Payton uśmiechnięta dziennikarka Fox News pomalowana szminką
Fotografia: Instagram/Bre Payton

W mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Nie żyje 26-letnia dziennikarka. Prokuratura bada przyczynę jej śmierci.

Dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarła dziennikarka Fox News, Bre Payton. Komentatorka była jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizyjnych w amerykańskich mediach. W chwili śmierci miała zaledwie 26 lat. Według informacji podanych przez portal TMZ, dziennikarkę znalazł jej przyjaciel, który natychmiast wezwał pogotowie. Lekarze byli jednak bezradni.

Zobacz także: Nie żyje Frank Adonis. Aktor znany z "Chłopców z ferajny" zmarł w wieku 83 lat

Przyczyna śmierci Bre Payton

Jak na razie nie została jeszcze podana oficjalna informacja dotycząca przyczyny śmierci dziennikarki. Według doniesień, w najbliższym czasie odbędzie się sekcja zwłok. Przyjaciel dziennikarki wyznał jednak, że przed śmiercią zdiagnozowano u niej świńską grypę. W związku z tym lekarze obstawiają, że najprawdopodobniejszą przyczyną śmierci było zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. 

Bre odeszła. Kiedy ostatni raz ją widzieliśmy, była zabawna, inteligentna i pełna życia. Teraz tak nagle ją straciliśmy - wspomina Bre dziennikarz, Ben Domenech.

Rodzina i przyjaciele dziennikarki proszą o modlitwę. 

Naprawdę tego potrzebujemy - apeluje Morgan Murtaugh, przyjaciel Bre, który znalazł jej ciało. 

Amerykańscy dziennikarze żegnają koleżankę, m.in. na Twitterze. Wszyscy czekamy na potwierdzenie przyczyny śmierci Bre przez prokuraturę.

Zobacz także: Doda oddała hołd Korze! To dla niej bardzo osobiste

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Ten rok był bardzo smutny. Musieliśmy pożegnać wiele gwiazd znanych ze świata muzyki, filmu, a także polityki. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów