Nie żyje aktor znany z filmu "T2: Trainspotting"! Zginął w strzelaninie

Paulina Ermel 18.04.2019
Trainspotting 2
Fotografia: instagram.com/t2trainspotting

Aktor został postrzelony w środę w Edynburgu. Policja bada okoliczności jego śmierci.

Bradley Welsh, aktor znany z filmu "Trainspotting 2", nie żyje. 42-letni Walijczyk został postrzelony. Policja znalazła go wieczorem w środę na jednej z ulic Edynburga. Obrażenia były tak rozległe, że gwiazdor zmarł na miejscu.

Nie żyje Bradley Welsh

Aktor znany z kultowego filmu "T2: Trainspotting", gdzie zagrał u boku m.in. Ewana McGregora, zmarł w wyniku postrzału, a policja wszczęła w tej sprawie śledztwo. Szkockie służby podają, że wypadek traktowany jest jako "podejrzany".

42-letni Walijczyk wcielił się w "T2: Trainspotting" w postać pana Doyle'a. Na ekranie mieliśmy okazję oglądać go nie tylko u boku McGregora, ale też Ewena Bremnera, Jonny'ego Lee Milera czy Roberta Carlyle'a.

Bradley Welsh angażował się w działalność charytatywną. Przede wszystkim współpracował z młodymi ludźmi i zapobiegał ich wchodzeniu do świata przestępczego. Założył nawet w tym celu siłownię w Edyburgu.

Bradley Welsh zginął w tragicznych okolicznościach. Ale w tym roku musieliśmy pogodzić się ze śmiercią wielu znanych gwiazd. Zobaczcie, kogo będzie nam najbardziej brakować.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów