Samobójstwo w rodzinie królewskiej? Ari Behn miał tylko 47 lat!

Julita Buczek 27.12.2019
Ari Behn
Fotografia: East News

Nie żyje Ari Behn. 47-latek był dramaturgiem, pisarzem, a także przez 14 lat mężem księżniczki Marty Ludwiki.

Ari Behn był mężem księżniczki Norwegii Marty Ludwiki, a także bardzo poczytnym pisarzem. Jego dzieła tłumaczone były na kilka języków, w tym m.in. niemiecki, francuski, islandzki czy węgierski.

Jeszcze większą rozpoznawalność przyniosło mu małżeństwo z księżniczką Martą Ludwiką. Para po kilku latach małżeństwa jednak się rozwiodła.

Ari Behn popełnił samobójstwo?

Według zagranicznych mediów Behn zmarł 25 grudnia 2019 roku. Informacją o śmierci potwierdził norweski pałac. Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej można przeczytać specjalne oświadczenie.

Z wielkim smutkiem informujemy, że królowa i ja otrzymaliśmy wiadomość o śmierci Ari Behna. Ari jest ważną częścią naszej rodziny od wielu lat i mamy ciepłe, miłe wspomnienia o nim – napisał król Norwegii Harald V.

Według menadżera pisarza mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Informacja ta zdruzgotała fanów artysty, którzy w sieci składali rodzinie królewskiej kondolencje.

Ari Behn oskarżył Kevina Spacey’ego o molestowanie

Okazuje się również, że 47-letni pisarz oskarżył Kevina Spacey’ego o molestowanie. Spacey był gospodarzem koncertu w Oslo. To właśnie wtedy miało dojść do ich pierwszego spotkania. W jednym z wywiadów pisarz przyznał, że Kevin dopuścił się wtedy dość dziwnego zachowania.

Świetnie nam się rozmawiało, naprawdę. Kevin jest błyskotliwym i niezwykle inteligentnym mężczyzną. Po kilku minutach rozmowy zaproponował, żebyśmy wyszli na zewnątrz i zapalili papierosa. Zanim jednak wstaliśmy od stolika, włożył pod niego rękę i złapał mnie za krocze. Zszokowało mnie to. Wstałem od stolika i powiedziałem, że może zapalimy kiedy indziej – powiedział na antenie programu P4.

Składamy najszczersze kondolencje!

Zobacz także: Niespokojny czas w rodzinie królewskiej. Czy książę Filip dołączy do rodziny na święta?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów