Nie żyje znana modelka. Przed śmiercią zamieściła w sieci niepokojący wpis

Hanna Skowron 06.02.2019
Alli MacDonnell
Fotografia: facebook.com/alli.macdonnell

Alli MacDonnell, znana irlandzka modelka, zmarła 4 lutego. Miała 37 lat. Kilka godzin przed śmiercią zamieściła w sieci bardzo niepokojący wpis.

Alli MacDonnell miała zaledwie 37 lat. Znana na Wyspach Brytyjskich modelka odeszła 4 lutego rano. I choć przyczyny jej śmierci jeszcze nie są znane, powodem mogły być hejt oraz nienawiść. Na trop w tej sprawie naprowadza wpis, który gwiazda zamieściła w sieci kilka godzin przed śmiercią.

Informacja o śmierci modelki jest dla jej fanów ogromnym szokiem. Co tak niepokojącego umieściła chwilę wcześniej na swoim facebookowym profilu?

Alli MacDonnell nie żyje

Alli MacDonnell zmarła w wieku 37 lat. Znaleziono ją w jej domu w Dublinie. Wciąż nie wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci modelki. Zastanawiający jednak jest jej tajemniczy wpis, który zamieściła na Facebooku na kilka godzin przed śmiercią. Modelka napisała w nim: "Czemu mężczyzna może nazywać dziewczynę grubą, brzydką???? Serio, to jakiś nowy poziom doprowadzania kogoś do skraju wytrzymałości".

Pojawiły się przypuszczenia, że Alli mogła sama sobie odebrać życie, a popchnęły ją do tego hejt oraz nienawiść.

Modelka osierociła czwórkę dzieci, które samotnie wychowywała. Co więcej dwoje z nich zmaga się z autyzmem, przez co też gwiazda mocno zaangażowana była w w działalność dzieci cierpiących na tę przypadłość. M.in. dlatego też Alli chętnie gościła w telewizjach śniadaniowych, aby nagłaśniać problem.

Bliscy modelki nie mogą pogodzić się z jej śmiercią.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów