TVP w żałobie! Nie żyje Agnieszka Dymecka, znana prezenterka stacji

Agnieszka Dymecka w czarnej bluzce na konferencji prasowej TVP2
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Agnieszka Dymecka przez lata była bardzo lubianą przez widzów pogodynką w TVP. Przegrała walkę z ciężką chorobą i zmarła w wieku 51 lat.

Smutne informacje obiegły media. Nie żyje Agnieszka Dymecka, która przez wiele lat była prezenterką pogody po "Panoramie" w stacji TVP2. Jej twarz kojarzyli wszyscy. Prezenterka była pogodynką w latach 1991-2006. Później nadal była związana z Telewizją Polską. Dymecka odeszła w wieku 51 lat po długiej walce z ciężką chorobą.

Zobacz także: Nie żyje Frank Adonis. Aktor znany z "Chłopców z ferajny" zmarł w wieku 83 lat

Nie żyje Agnieszka Dymecka

Jak informuje Onet, Dymecka po zakończeniu swojej kariery na wizji została kierownikiem redakcji pogody w Telewizji Polskiej. Pogodynka była jedną z najbardziej lubianych prezenterek stacji TVP2, z którą była związana przez lata. O jej śmierci mogliśmy przeczytać na Twitterze na profilu "Poranek TVP Info". 

Tak wielu wiele tobie zawdzięcza - możemy przeczytać w tym wpisie.

W innych wpisach użytkowników Twittera pojawia się wiele ciepłych słów w kierunku zmarłej prezenterki. Wśród nich to, że miała "ciepły głos" i bardzo dobrze prezentowała się na ekranie. Z pewnością wielu pracowników TVP, jak i widzów, będzie za nią tęsknić!

Zobacz także: Doda oddała hołd Korze! To dla niej bardzo osobiste

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Ten rok był bardzo smutny. Musieliśmy pożegnać wiele gwiazd znanych ze świata muzyki, filmu, a także polityki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów