Nie żyje 18-letni raper. Znamy przyczynę śmierci

Sandra Banach 28.06.2019
Hella Sketchy
Fotografia: Instagram.com/hellasketcher

O śmierci młodego artysty poinformował w mediach społecznościowych jego ojciec.

Hella Sketchy (Jacob Tyler Thureson) największą popularność osiągnął na portalu internetowym SoundCloud. Raper zmarł 27 czerwca w wieku 18 lat.

Nie żyje Hella Sketchy

O śmierci młodego rapera poinformował za pośrednictwem Twittera jego ojciec, Eric Thureson. Dodał on bardzo przejmujący post:

Nie powinno się odchodzić przed swoim ojcem lub dziadkiem. To nie powinno się zdarzyć. To nie tak działa. Nie mamy słów. Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Jacob Tyler Thureson zmarł 27 czerwca 2019 o 5:11 rano.

W kolejnych postach ojciec młodego rapera zdradził przyczynę śmieci syna. Hella Sketchy przedawkował narkotyki. Wcześniej był 14 dni w śpiączce. Thureson chciałby, aby śmierć nastolatka była powodem wszczęcia dyskusji o narkotykach:

Rozmowa na temat narkotyków, depresji, chorób psychicznych, mediów społecznościowych musi przebiegać bardziej otwarcie, bez osądu i stygmatyzacji. 

W czerwcu 2018 roku (dokładnie rok przed śmiercią młodego muzyka) "Hot New Hip-Hop" nazwał Sketchy'ego jednym z dziesięciu najlepszych raperów na SoundCloud. 

Zobacz także: Spotykała się z Sinatrą i Brando. Nie żyje nowojorska ikona mody

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów