Nie żyje 16-letnia aktorka z serialu "Wiedźmin"!

Julita Buczek 18.04.2019
nie żyje aktorka wiedźmin
Fotografia: Instgaram @mya.lecia

Zmarła 16-letnia gwiazda brytyjskich programów dla dzieci i młodzieży. Mya-Lecia Naylor wzięła niedawno udział w zdjęciach do serialowej wersji "Wiedźmina".

Parę dni temu za pośrednictwem Twittera agencja aktorska, która reprezentowała nastolatkę, poinformowała, że 16-letnia aktorka zmarła. Mya-Lecia Naylor odeszła 7 kwietnia 2019 roku. Przyczyny zgonu nie są jeszcze znane.

Zobacz także: Nie żyje aktorka Bibi Andersson. Miała 83 lata!

Mya-Lecia Naylor nie żyje

Szesnastolatka występowała w brytyjskich programach stacji CBBC, które są adresowane do dzieci. Dziewczyna zagrała w takich serialach jak: "Almost Never" oraz "Millie Inbetween". Aktorka może być znana szerszej publiczność z filmu "Atlas chmur". Mya-Lecia brała również udział w zdjęciach do serialu "Wiedźmin", w produkcji miała grać młodszą siostrę Triss Merigold.

Z najgłębszym smutkiem musimy poinformować, że w niedzielę, 7 kwietnia, zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była ogromnie utalentowana i była częścią rodziny A&J. Będziemy bardzo za nią tęsknić. Nasza miłość i myśli są z całą jej rodziną i przyjaciółmi w tym trudnym czasie - czytamy w komunikacie agencji aktorskiej.

Błyszczała na naszych ekranach, zarówno w "Almost Never", jak i "Millie Inbetween". Nie do pomyślenia jest, że nie będzie częścią naszej dalszej podróży - cytuje słowa Webb BBC. Dodała, że 16-latka była "prawdziwym wzorem dla młodych fanów" - pisze Alice Webb (szefowa BBC Children's).

Nastolatka była również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadziła swój kanał na YouTubie, gdzie dzieliła się ze swoimi odbiorcami nagraniami zza kulis produkcji, w których brała udział. Posiadała również konto na Instagramie, gdzie zamieszczała wiele prywatnych zdjęć.

Śmierć szesnastolatki to z pewnością wielka strata dla rodziny!

Zobacz także: Nie żyje Paul Raymond. Legendarny muzyk miał 73 lata

W 2019 roku odeszło od nas wiele wielkich postaci. Zobaczcie, kogo będzie nam bardzo brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów