Nie żyje znany dziennikarz. Informację o śmierci przekazała Natalia Kukulska

Julita Buczek 05.06.2020
Natalia Kukulska Marcin Kalita
Fotografia: Instagram @natalia.kukulska

Natalia Kukulska wstrząsającą informacją podzieliła się na swoim instagramowym profilu. Dziennikarz miał tylko 45 lat.

Natalia Kukulska poinformowała swoich wiernych fanów, że parę dni temu zmarł jeden zaprzyjaźnionych z nią dziennikarzy.

Marcin Kalita pochodził z Rzeszowa i jak napisała wokalistka, od wielu lat towarzyszył jej oraz jej rodzinie. W swojej dziennikarskiej karierze napisał wiele artykułów o Annie Jantar oraz Natalii Kukulskiej.

Nie żyje Marcin Kalita

Poruszona 44-latka postanowiła umieścić na swoim instagramowym koncie przejmujący wpis. Opowiedziała w nim, jak rozpoczęła znajomość z dziennikarzem oraz jak wyglądała na przestrzeni lat. Marcin Kalita był dziennikarzem, który w zawodzie pracował od 1991 roku. Przeprowadzał wywiady z gwiazdami teatru, filmu czy muzyki. Zmarł w wieku 45 lat.

Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam, pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamiętam, gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku — znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP Ps. Zdjęcia pochodzą z Facebook’a Marcina, gdzie umieścił relację fotograficzną naszej znajomości - napisała Natalia.

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz także: Książę Karol opowiedział o walce z koronawirusem. Osobiste wyznanie następcy tronu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów