Nie rozmawiali ze sobą od rozstania. Teraz zwrócił się do niej z jednym pytaniem. "Nowa dziewczyna Pattinsona jest zła"

Emilia Klima 12.07.2017
Kristen Stewart, Robert Pattinson
Fotografia: East News

Robert Pattinson odnowił kontakt ze swoją byłą dziewczyną, co podobno bardzo nie przypadło do gustu obecnej partnerce aktora. 

Robert Pattinson i Kristen Stewart poznali się i zakochali na planie sagi o wampirach "Zmierzch". Związek zakończył się po tym, jak aktorka nawiązała romans z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym grała. Gwiazdor wybaczył ukochanej zdradę i para wróciła do siebie po incydencie, ale ich relacja nie wyglądała już tak samo. Wkrótce potem się rozstali.

Pattinson obecnie związany jest z gwiazdą alternatywnego popu FKA Twigs, Stewart, która nigdy otwarcie nie określała swojej seksualności, spotyka się z modelką Stellą Maxwell. Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, byli kochankowie od rozstania nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. Najnowsze publikacje sugerują, że właśnie się to zmieniło.

Kristen Stewart, Robert Pattinson
Fotografia: East News

"Dziewczyna Roba jest bardzo zazdrosna"

Magazyn "In Touch" kilka dni temu podał sensacyjną informację o tym, że Pattinson przerwał milczenie, bo miał do swojej byłej pilną sprawą. Ponoć poprosił ją o... radę dotyczącą kariery. 

O Robie znów zrobiło się głośno za sprawą filmu "Good Time", który został świetnie przyjęty w Cannes. Spytał jej, co robić i jakie filmy wybierać, by podtrzymać dobrą passę. Poprzednie jego filmy przechodziły bez echa - donosi źródło magazynu. 

Brzmi niewinnie, ale ponoć tyle wystarczyło by zdenerwować obecną dziewczynę aktora.

Kazała mu zaprzestać wszelkich kontaktów z Kristen. Ma paranoję, że Robert wciąż może darzyć ją uczuciem. Zejście się z byłą to ostatnia rzecz, której pragnie Rob, ale FKA Twigs i tak jest zazdrosna - twierdzi informator magazynu.

Cała historia brzmi raczej miało wiarygodnie i odnosimy wrażenie, że została wymyślona na potrzeby fanów "Zmierzchu", którzy wciąż nie mogą pogodzić się z z rozstaniem Belli i Edwarda ;)

giphy (3)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów