Nie chce ci się ćwiczyć? Ta pielęgniarka podnosi ciężary i zawstydza facetów

Hanna Skowron 13.12.2018
Page Mills
Fotografia: Instagram.com/bikerbiddie

24-latka nie marnuje czasu!

Nie chce ci się ćwiczyć? To spójrz na 24-letnią Page Mills. Umięśniona pielęgniarka z Melbourne w Australii pracuje na cały etat w szpitalu, a mimo to nie rezygnuje z regularnych wizyt na siłowni.

Australijka zawstydza facetów, podnosząc ciężary. Mężczyźni nie dowierzają, kiedy zdradza, ile jest w stanie podnieść. A jej wyniki robią wrażenie! W tej chwili 24-latka robi przysiady ze sztangą obciążoną 155 kilogramami! Aby wytrzymać takie treningi, musi pochłaniać od 2 do 3 tys. kalorii dziennie.

Australijska pielęgniarka radzi, by skończyć z wymówkami!

Page nie zawsze była tak zmotywowana. Po raz pierwszy odkryła w sobie zamiłowanie do fitnessu, kiedy skończyła studia. Zdała sobie wtedy sprawę z tego, że w ogóle nie ćwiczy. Teraz pielęgniarka pracuje 5-6 dni w tygodniu, a mimo to 2 godziny dziennie poświęca na podnoszenie ciężarów

Ludzie mówią, że nie mają czasu na siłownię, a przez 2-3 godziny dziennie oglądają telewizję. Ja nie mam telewizora w domu, więc myślę, że jeśli uczynisz coś priorytetem, będziesz mieć czas na wszystko, co kochasz - mówiła w rozmowie z mirror.co.uk.

Ciało nie jest nam dane na zawsze. Dlatego warto o siebie dbać. 24-latka opowiada, że dzięki pracy pielęgniarki nauczyła się doceniać to, co ma. Dopóki może, będzie ćwiczyć i namawia do tego innych. Czas skończyć z wymówkami! - apeluje!

Gratulujemy takiej postawy!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Napój o cudownych właściwościach. Wszystkie składniki masz w domu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów