Nie będzie rozwodu Brada i Angeliny? Znaleźli się w sytuacji bez wyjścia

Anna Respondek 18.05.2018
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS

Brad Pitt i Angelina Jolie wciąż nie mogą dojść do porozumienia? A może jednak postanowili do siebie wrócić?

Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie było jednym z najbardziej elektryzujących wydarzeń 2016 roku. Idealna para Hollywood z czasem ujawniła powody rozpadu ich związku, które okazały się dużo bardziej poważne, niż można było przypuszczać. 

Zobacz także: Brad Pitt przyznał się do alkoholizmu i zdradził kulisy rozwodu z Angeliną Jolie. To najsmutniejszy wywiad roku

Okazało się między innymi, że aktor zmagał się z alkoholizmem, o czym opowiedział w jednym z wywiadu. Jednak jak donoszą właśnie zagraniczne media, do rozwodu pary może nie dojść. Okazuje się, że istnieją dwie problematyczne kwestie, których Jolie i Pitt wciąż nie są w stanie rozwiązać.

Brat twierdzi, że wciąż oddalają się od ostatecznego, formalnego zakończenia małżeństwa - twierdzi źródło portalu Lifeandstylemag.com.

Brad i Angelina wciąż nie są w stanie uregulować tego, jak powinna wyglądać ich opieka nad dziećmi. Pitt chce przejąć prawną opiekę, na co Jolie zdecydowanie się nie zgadza. Do tego dochodzi jeszcze kwestia podziału majątku, a dokładnie winnicy Château Miraval we Francji, którą aktorska para kupiła w 2014 roku. Jolie pragnie sprzedać winnicę i podzielić się pieniędzmi po połowie, aktor chce ją zatrzymać, ponieważ tworzenie win to jego pasja. 

Zobacz także: Angelina nie chce, by Brad Pitt spotykał się z innymi. Dziwne wyjaśnienie

Zobacz także, które gwiazdy poznały się na randce w ciemno:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów