Nie będzie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta? Aktorka mogła zmienić zdanie z tego powodu

Redakcja 10.08.2017
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: East News

Zagraniczne media donoszą, że para chce dać sobie drugą szansę. 

Kiedy kilka miesięcy temu światowe media obiegła informacja, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się, wielu nie mogło uwierzyć, że "Brangelina" to już przeszłość. Przez dłuższy czas aktorzy milczeli na temat sytuacji w związku, jednak w końcu zdecydowali się skomentować sprawę. Najpierw szczerego wywiadu udzielił Pitt magazynowi "GQ Style". W ostatnim czasie głos zabrała również Angelina Jolie. 

Czytaj więcej: Angelina Jolie przerywa milczenie po rozstaniu z Bradem Pittem. Wyjawia prawdziwą przyczynę

Wielu sądziło, że nie ma takiej rzeczy, która sprawiłaby, że aktorka wycofa pozew rozwodowy. Jednak, jak dowiedział się magazyn "US Weekly", postępowanie rozwodowe stanęło w martwym punkcie. 

Rozwód jest zawieszony. Nic nie zrobili w ciągu kilku miesięcy, aby rozwieść się i nikt nie wierzy, że on kiedykolwiek nastąpi - powiedział informator magazynu "US Weekly". 

Jak donosi tabloid, to Jolie miała zmienić zdanie. Pojawiają się nawet głosy, że wciąż kocha męża. Zmiana decyzji miała nastąpić po tym, jak Brad udzielił wspomnianego wcześniej wywiadu, w którym przyznał się do alkoholizmu, a także zdradził, że korzysta z pomocy specjalisty, który pomaga mu uporać się z problemami. 

giphy-tumblr (7)

Szczęśliwe zakończenie? 

Być może przyznanie się do błędów i praca nad sobą zaimponowały aktorce, która wcześniej miała ponoć stwierdzić, że pozwoli wrócić aktorowi pod warunkiem, że udowodni, że jest oddany rodzinie i potrafi o nią zadbać. 

Wszyscy myślą, że zamierzają znów być razem. Nikt nie byłby zaskoczony gdyby okazało się, że rozmawiają ze sobą i próbują naprawić swoje relacje - powiedziała osoba z otoczenia pary w rozmowie z Usmagazine.com. 

Z kolei źródło Dailymail.co.uk twierdzi, że faktycznie proces rozwodowy znacznie się spowolnił, ale nie nastąpiła żadna, znacząca zmiana w relacjach aktorów. Informator brytyjskiego tabloidu uważa, że wszystko co się dzieje, dzieje się "dla dobra dzieci". 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec rewelacji dotyczących Angeliny Jolie i Brada Pitta. A może aktorzy faktycznie chcą do siebie wrócić? ;-) 

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: ONS

Angelina Jolie i Brad Pitt

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów