Nicole Kidman w odważnej sesji zdjęciowej. Sama przestraszyła się efektu. "Czy postradałam zmysły?"

Anna Respondek 02.08.2017
Nicole Kidman
Fotografia: Instagram/

Topowa hollywoodzka aktorka nie zwalnia tempa. W najnowsze sesji dla "Love" zachwyca młodym wyglądem i niesamowitą sylwetką.

Po nieudanym związku z Tomem Cruisem, Nicole Kidman, ponad dziesięć lat temu, znalazła szczęście u boku piosenkarza country Keitha Urbana, z którym ma dwie córki. W tym roku aktorka obchodziła 50 urodziny i aż trudno uwierzyć, że jej metryka nie kłamie.

Choć zarzuca się Kidman nadmierne korzystanie z pomocy chirurgów, ostatnimi czasy artystka wygląda coraz lepiej, a jej twarz nie straszy sztucznością. Dodatkowo Nicole może pochwalić się rewelacyjną sylwetką, którą pokazała w najnowszej sesji dla "Love". Pozując w czerwonym stroju kąpielowym, zachwyciła fanów. 

Myślałam o tej sesji, kiedy było już po wszystkim. I to było jak, co ja najlepszego robię? Postradałam zmysły! Jak wyszła sesja? Czy to jest szalone? - napisała aktorka.

Kidman w rozmowie z magazynem mówiła o swoim życiu i o tym z kim lubi pracować. 

Nie ma za tym żadnej strategi albo wielu przemyśleń - po prostu podążam tam, gdzie mam ochotę, co jest moją wadą i zaletą. Jestem zdeterminowana, żeby pracować z moimi przyjaciółmi: z kimś kogo znam, albo kto ma własny styl. Napędzają mnie więc autorzy opowiadań, reżyserzy. 

A wy co sądzicie o zdjęciach aktorki?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów