Nicole Kidman o trudach macierzyństwa. "Trzeba przygotować się na wzloty i upadki"

Nicole Kidman o macierzyństwie.
Fotografia: instagram.com @nicolekidman

Nicole Kidman opowiedziała o trudach związanych z macierzyństwem. Straciła kontakt z adoptowanymi dziećmi.

Nicole Kidman jest cenioną aktorką i zwyciężczynią wielu nagród. Nie wszystko jednak w jej życiu prywatnym układa się tak, jak powinno. Była żona Toma Cruise'a próbuje naprawić swoje relacje z adoptowanymi dziećmi, które właśnie przez ojca oddaliły się od niej na rzecz Scjentologii.

Nicole Kidman o słabych kontaktach z dziećmi

Tom Cruise oddał się w całości Scjentologii. Adoptowane dzieci pary poszły jego śladem. Choć aktorce udało się uwolnić od toksycznych osób i uratować własne życie, to jednak kontakt z Bellą i Conorem został zniszczony na dobre.

Macierzyństwo to podróż, w której trzeba przygotować się na wzloty i upadki. Nieważne, czy twoje dzieci są adoptowane, czy biologicznie jesteś ich matką. Tym, czego potrzebują przede wszystkim, jest miłość. Moje dzieci wybrały Scjentologię, ale rolą każdego rodzica jest dawać dzieciom bezwarunkową miłość - powiedziała Nicole Kidman w rozmowie z "The Sun".

Nicole przyznaje, że była zbyt młoda na pierwsze małżeństwo. Gdy wyszła za Toma, miała zaledwie 23 lata. Jednak bardzo tego chciała i wszystko zrobiła z głębokiej miłości.

Zawsze podejmuję w życiu decyzje w oparciu o miłość. On sprawił, że traciłam grunt pod nogami. Byłam szalenie zakochana, weszłam w to świadomie - podkreśla w wywiadzie.

Sądzicie, że Nicole uda się w końcu pojednać z adoptowanymi dziećmi?

Zobacz także: Jak wygląda syn Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Już wiadomo, do kogo jest bardziej podobny

Który film opisuje twoje życie? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź.

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"
Rozwiąż quiz

Dowiedz się, który film opisuje twoje życie

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"

1. Jak według ciebie wygląda wymarzona randka?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów