Znany aktor musicalowy stracił nogę przez powikłania związane z koronawirusem! Jego żona apeluje o modlitwę

Nick Cordeo z żoną na czerwonym dywanie
Fotografia: Stephen Smith/Sipa USA/East News

Koronawirus może doprowadzić do różnych uszkodzeń w organizmie, jak również poważnych komplikacji. Przekonał się o tym znany aktor musicalowy, któremu amputowano nogę.

Koronawirus w błyskawicznym tempie rozprzestrzenił się po całym świecie. I niestety bywa bardzo groźny. W wyniku wywołanej koronawirusem choroby Covid-19 i powikłań zginęło już wiele osób, w tym ludzie związani z kulturą. Teraz dotarły do nas smutne wieści o znanym aktorze musicalowym. Nick Cordero od dwóch tygodni jest hospitalizowany, a lekarze musieli zdecydować się na amputację jego nogi, żeby ratować jego życia.

Zobacz także: Od poniedziałku możemy wchodzić do parków i lasów! Co jeszcze? Tak wyglądają poluźnione restrykcje 

Nick Cordero stracił nogę przez powikłania związane z koronawirusem

Nick Cordero do szpitala trafił na początku kwietnia. Okazuje się, że przez Covid-19 w jego organizmie doszło do powikłań.

Żona aktora, Amanda Kloots, poinformowała, że lekarze musieli amputować jego nogę

Nick miał problemy z ciśnieniem krwi, tworzył się zakrzep w prawej nodze, dlatego musiała zostać amputowana - wyjaśniła żona Nicka na Instastory. 

Amanda to trenerka fitness. Niemal od początku choroby męża informuje o jej przebiegu przy pomocy Instagrama. Wyjaśniła, że mężczyzna doznał krwotoku wewnętrznego i musiał być reanimowany. 

Walczy, liczy się każda minuta. Jeszcze raz dziękuję wam wszystkim za modlitwy i wszystko. Proszę, nie przestawajcie się modlić - apeluje trenerka. 

Amanda dodała też, że stan Nicka po amputacji się ustabilizował. Na szczęście jego organy są w dobrej kondycji, jednak wciąż jeszcze długa droga przed nimi. 

Zobacz także: W jakiej temperaturze ginie koronawirus i jak długo może przetrwać poza organizmem? Ekspert odpowiada

Kim jest Nick Cordero? 

Nick Cordero to aktor musicalowy. Jest znany przede wszystkim fanom tego gatunku teatralnego na Broadwayu. Wystąpił w wielu znanych musicalach, w tym teatralnej adaptacji musicalu Woody'ego Allena, pt. "Bullets Over Broadway". Za występ w tej sztuce otrzymał nawet nagrodę Tony

Również fani filmów mogą kojarzyć go, tym razem z ekranu. Nick zagrał bowiem m.in. w filmie "W starym, dobrym stylu", w którym wystąpili także: Morgan Freeman i Alan Arkin.

Zobacz także: Wyzwanie tego 99-latka podbija sieć. Zebrał już 9 milionów dolarów na walkę z koronawirusem!

Koronawirus w Nowym Jorku sieje spustoszenie. Miasto, które do tej pory tętniło życiem, dziś wygląda jak wymarłe. Ten widok przypomina filmy postapokaliptyczne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów