Siwiec ostro o "Nic się nie stało"! Na jej słowa zareagował 14-letni syn Bieniuka i Przybylskiej

Natalia Siwiec w skórzanej sukience na czerwonym dywanie
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Natalia Siwiec wydała oświadczenie po premierze filmu "Nic się nie stało". Na jej słowa zareagował syn Jarosława Bieniuka, który także został wywołany przez Latkowskiego.

Film dokumentalny "Nic się nie stało" wywołał niemały skandal w polskim show-biznesie. A nawet nie tyle sam film, co słowa jego twórcy, Sylwestra Latkowskiego, który w późniejszej debacie przytoczył nazwiska znanych ludzi, jego zdaniem mających coś wspólnego z całą sprawą. W filmie pojawiły się zdjęcia m.in. Natalii Siwiec i jej męża, którzy wystosowali w tej sprawie oświadczenie. Jak podają media, 14-letni syn Bieniuka i Przybylskiej zareagował na całą sytuację pod wpisem Siwiec.

Zobacz także: "Idę z tobą i TVP do sądu". Ostra reakcja Wojewódzkiego na oskarżenia o pedofilię w filmie pt. "Nic się nie stało"

"Nic się nie stało": na wpis Siwiec po filmie zareagował syn Bieniuka

Szymon Bieniuk to syn Jarosława Bieniuka i Ani Przybylskiej. Chłopak ma dziś 14 lat i jest aktywny na Instagramie.

Jak podaje Plotek.pl, ostatnio postanowił zareagować na wpis Natalii Siwiec, który dotyczył właśnie filmu "Nic się nie stało".

Siwiec i jej mąż wydali wspólne oświadczenie w sprawie bezprawnego użycia ich wizerunku w filmie Latkowskiego. Następnie gwiazda postanowiła opublikować bardzo wymowne cytaty. 

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co widzimy, jest punktem widzenia, nie prawdą - brzmiał jeden z nich.

Oprócz tego napisała obszerny post, w którym jeszcze raz odniosła się do sprawy. 

Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej, niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej rodziny i naszej przeszłości - napisała.

Ten wpis polubił Szymon Bieniuk, czyli 14-letni syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jego tata także został wywołany do tablicy przez Latkowskiego i to kilkukrotnie podczas debaty po filmie. 

Zobacz także: Borys Szyc odpowiada na oskarżenia Latkowskiego. Publikuje rozmowy z nim sprzed premiery "Nic się nie stało"

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów