Neymar zaskoczył wszystkich! Jego nowa fryzura to niezły obciach

Katarzyna Leszczyńska 18.06.2018
Neymar
Fotografia: EAST NEWS

Neymara bez wątpienia można uznać jednym z najprzystojniejszych zawodników na mundialu. A raczej można było, dopóki nie zdecydował się na zmianę fryzury.

Piłkarze bez wątpienia wyznaczają trendy. Zarówno modowe, jak i te… fryzjerskie. Niektórych pod tym względem naprawdę ponosi fantazja. Christiano Ronaldo np. zawsze występuje z dużą ilością żelu na włosach. Od pewnego czasu największą modą na boiskach jest jednak farbowanie końcówek włosów na dużo jaśniejszy kolor. Już podczas rozgrywek ligowych mogliśmy zobaczyć wielu ciemnowłosych piłkarzy z blond końcówkami.

Zobacz także: Bayern ustalił cenę za Lewandowskiego. To rekordowa kwota!

Teraz podobną fryzurę zrobił sobie Neymar, reprezentant Brazylii, jednak udowodnił również, że jego fantazja jest nieograniczona. Podczas ostatniego treningu przed meczem jego reprezentacji ze Szwajcarią zaprezentował nową fryzurę, która obiegła internet. To właśnie o niej zaczęło być znacznie głośniej niż o samym meczu.

Neymar jak Ronaldo, czyli najdziwniejsze fryzury mundialu

Trzeba przyznać, że włosy Neymara obecnie są bardzo intrygujące. Niektórzy twierdzą nawet, że przypominają spaghetti. Z pewnością coś w tym jest. Internauci jednak od razu zauważyli podobieństwo piłkarza PSG do Ronaldo. I nie chodzi o Christiano! Do 2011 roku w reprezentacji Brazylii występował Ronaldo Luís Nazário de Lima, który wielokrotnie odbierał nagrody dla najlepszego piłkarza.

Zobacz także: Pierwszy skandal na mistrzostwach! Robbie Williams pokazał środkowy palec

W 2002 roku Ronaldo również zaskoczył swoich fanów. Zaprezentował się na ówczesnych mistrzostwach z trójkątem tuż nad czołem. Wówczas wszyscy piłkarze chcieli obcinać się tak jak on. Czy podobnie będzie z jego kolegą z reprezentacji? Neymar z pewnością pobił Ronaldo oryginalną fryzurą. Mamy jednak nadzieję, że inni piłkarze nie popełnią tego samego błędu.

Neymar podczas meczu Brazylia-Szwajcaria, Mundial 2018
Fotografia: EAST NEWS

Najlepsze filmy o tematyce piłkarskiej w sam raz na mundial. Zobacz w galerii!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów