Nergal pokazał, jak mieszka! Przy okazji zdradził, co pozwala mu przetrwać kwarantannę

Zuzanna Morska 15.04.2020
Adam "Nergal" Darski
Fotografia: Leszek Kotarba/East News

Te zdjęcia na pewno będą zaskoczeniem dla fanów muzyki Adama Darskiego. Artysta pokazał, jak mieszka. Nie takich wnętrz można spodziewać się po liderze black-deathmetalowej kapeli!

Adam "Nergal" Darski znany jest wszystkim jako lider zespołu black-deathmetalowej grupy Behemoth. Muzyk kojarzony jest głównie z dość mrocznym scenicznym wizerunkiem i z kontrowersyjnymi zachowaniami w czasie koncertów.

Okazuje się jednak, że ma on także nieco jaśniejszą stronę. Artysta pokazał ostatnio na Instagramie, jak spędza czas kwarantanny. I przy okazji zdradził, jak mieszka. Będziecie zaskoczeni!

Nergal pokazał swój dom

Miłośnicy muzyki Adama "Nergala" Darskiego z pewnością będą zaskoczeni po obejrzeniu tych zdjęć. Wydawać by się mogło, że lider grupy Behemoth będzie mieszkał w miejscu pełnym ciemnych kolorów i mrocznych akcentów. Nic bardziej mylnego!

Nergal pokazał swój salon i balkon/taras, na którym się relaksuje. Muzyk w czasie kwarantanny praktykuje jogę w przytulnych i bardzo jasnych wnętrzach! Artysta postawił na jasne i stonowane barwy, które urozmaicił nieco "rudymi" akcentami chociażby w postaci zasłon. 

W pomieszczeniu znajdują się kremowe meble, które rozjaśniają i ocieplają wnętrze. Bardzo ważnym elementem są drzwi balkonowe, które wpuszczają do pokoju mnóstwo światła. W dodatku widać przez nie idealnie zagospodarowany balkon, który aż prosi się o to, żeby się na nim relaksować.

Jak wam się podobają takie wnętrza? Sami zobaczcie!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów