Nazywali ją "nakrapianym potworem". Powód? Jej oryginalna uroda. "Przyzwyczaiłam się, że ludzie gapią się na mnie"

Redakcja 25.08.2017
Evita Delmundo
Fotografia: www.instagram.com/evita_delmundo/

Dziś jest już pewniejsza siebie. I co najważniejsze, pokochała swoje ciało. 

Evita Delmundo to 20-latka pochodząca z Malezji. Kobieta przez swój nietypowy wygląd, nie miała łatwego życia. Jej ciało niemal od stóp do głów pokryte jest czarno-brązowymi znamionami. 

Gdy była jeszcze uczennicą, często musiała stawiać czoła tym, którzy nie szczędziły jej przykrych słów. Jak podaje Gazeta.pl, nazywana była "nakrapianym potworem" i "piegusem". 

W szkole podstawowej nikt nie chciał się ze mną przyjaźnić. Pamiętam, gdy nauczycielka poprosiła dwie dziewczyny, aby się ze mną zakolegowały. Jedna z nich wtedy powiedziała: "Dlaczego mamy ją traktować jak księżniczkę?" To złamało mi serce. Powiedziałam im, że nie muszą ze mną iść (...). Zasadniczo, byłam samotną dziewczyną - powiedziała Evita Delmundo w rozmowie z Nst.com.my. 

"Przyzwyczaiłam się"

Jak przyznała Evita, w liceum sytuacja wyglądała zdecydowanie lepiej. Podejrzewa jednak, że wpływ na to mógł mieć fakt, że w tej samej szkole jej matka była nauczycielką. Dziś 20-latka ma już przyjaciół i jest bardziej pewna siebie. Do tego stopnia, że chciała nawet reprezentować swój kraj w wyborach Miss Universe. 

Przyzwyczaiłam się, że ludzie gapią się na mnie. Czasem uważam nawet, że to zabawne. Dziewczyny z konkursu były zaskoczone, gdy mnie zobaczyły. Powiedziały mi, że jestem odważna i życzyły mi szczęścia - wyznała Evita Delmundo w rozmowie z Nst.com.my. 

Dziś, Evita już wie, że jej oryginalny wygląd jest jej siłą. Zaakceptowała i pokochała siebie taką, jaką jest.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów