Nazwał żonę "kucharką od kanapek". Zemściła się w piękny (i zabawny) sposób

Karol Decka 11.04.2017
Zemsta z serem
Fotografia: imgur.com/gallery/Wuhir / Pixabay.com

Prostą wiadomością przekazała mu, kto tutaj rządzi. Mąż z pewnością zrozumiał swój błąd.

Mężczyźni bardzo często nie szanują pracy swoich partnerek. Uważają, że przygotowywanie jedzenia jest oczywistą czynnością, jaką powinny wykonywać ich towarzyszki życia. Jest jednak kobieta, która pokazała swojemu mężowi, jak bardzo się mylił.

Zemsta smakuje najlepiej, szczególnie taka, która jest bardzo prosta i w jasny sposób przekazuje wiadomość. Kiedy pewnego dnia mąż nazwał swoją partnerkę "kucharką od kanapek", ona nie wytrzymała. Postanowiła pokazać, że przyrządzanie śniadania nie jest jej obowiązkiem i robi to wyłącznie z własnej woli).

Nazwałem żonę kucharką od kanapek - podpisał zdjęcie internauta o pseudonimie Vollkommenes.

Kanapka z serem
Fotografia: imgur.com/gallery/Wuhir

"Nie jest mi przykro" - brzmi napis na opakowaniu

Kanapkowa zemsta

Mężczyzna ugryzł kanapkę i szybko przekonał się, że smakuje inaczej, niż zwykle.

Okazało się, że w przygotowanym posiłku znalazł się serek topiony, który nie został odpakowany z folii. Co więcej, na opakowaniu znajdowała się wiadomość od żony. Po odczytaniu wiadomości, mężczyzna oczywiście wiedział już, że jego sytuacja jest nieciekawa. Zrozumiał, że źle postąpił i jego partnerka musi być bardzo zła. Odpakował serek i zjadł swoją kanapkę bez komentarza.

Całkiem możliwe, że mężczyzna sam będzie przygotowywać swoje drugie śniadanie. Chyba, że udało mu się przeprosić ukochaną za niestosowny komentarz. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów