Naturalne piękno kobiet z całego świata. Bez makijażu i Photoshopa!

Julita Buczek 02.10.2018
kobiety w obiektywie fotografki
Fotografia: Instagram

Na tych zdjęciach nie zobaczysz Photoshopa!

Niezwykłe portrety kobiet z całego świat w swoich pracach postanowiła zgromadzić Mihaela Noroc. Odwiedziła ponad 45 krajów, gdzie wykonała przepiękne zdjęcia.

Niesamowite zdjęcia kobiet z całego świata

Pochodząca z Rumunii fotografka spędziła ostatnie sześć lat w podróży i wykonała zdjęcia, które zachwyciły jej fanów. Artystka stworzyła reportaż, który miał przedstawić kobiety z całego świata i pokazać je w codziennych sytuacjach. Wszystkie modelki Noroc nie są wystylizowane ani umalowane, dzięki temu każda z nas może utożsamiać się z bohaterkami fotografii.

Zobacz także: Polak, który podbił Hollywood. Jego kosmetyków używa każda gwiazda!

Ciekawa historia fotografowanych kobiet

Fotografka prowadzi również stronę, która ma być uzupełnieniem jej instagramowego konta. Opisuje tam historie życia swoich bohaterek. To właśnie stąd dowiemy się, gdzie żyją, mieszkają i co robią na co dzień. Dzięki temu otrzymujemy spójny reportaż, który z pewnością zaciekawi nie tylko płeć piękną.

Fotografka Mihaela Noroc

Ma 33 lata i pochodzi z Bukaresztu. Odkąd skończyła 16 lat, jej pasją stała się fotografia. Prowadzi bloga The Atlas of Beauty, na którym publikuje zdjęcia z dalekich podróży. Niezwykłe zdjęcia kobiet z całego świata postanowiła wydać w albumie pod tym samym tytułem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów