Naturalna Minge na zdjęciu. W komentarzach burza: Straszysz. Projektantka odpowiada w mocnych słowach

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017
Ewa Minge
Fotografia: Instagram/Eva Minge

Wygląd gwiazdy znów został skrytykowany.

Ewa Minge znana jest z tego, że lubi zaskakiwać zmianami w wyglądzie. Ostatnio jednak wstawiła zdjęcie w nieco bardziej naturalnej wersji. Na jej Instagramie pojawiła się fotografia z wakacji, na której projektantka pozuje opalona i z delikatnym makijażem. Jej wygląd oczywiście spotkał się z komplementami, jednak pojawiło się również wielu internautów, którzy postanowili go skrytykować.

Na jednym z najnowszych zdjęć projektantka pozuje w okularach. Widać, że jest bardzo opalona, postawiła też na nieco delikatniejszy makijaż. Zdjęcie nie ma również retuszu, o czym Minge poinformowała w jego opisie pisząc „#nofotoshop”. Jednocześnie przesłała swoim fanom „pozytywną energię”. W związku z tym możemy zobaczyć naturalny wygląd projektantki.

Ewa Minge bez retuszu
Fotografia: Instagram/Eva Minge

Minge odpowiada krytycznym internautom

Najnowsze zdjęcie Ewy Minge wywołało ogromne emocje wśród internautów. Nie wszystkim spodobało się naturalne zdjęcie projektantki. Niektórzy nie zgodzili się z fanami Minge, którzy wyrazili zachwyt nad zdjęciem swojej idolki. Krytyczne komentarze wywołały burzę pod postem gwiazdy.

Wy chyba drogie panie piękna nie widziałyście.

Kobieto straszysz urodą.

Ewa Minge wyraźnie zirytowała się niepochlebnymi komentarzami internautek. Projektantka znana jest z resztą z tego, że odpowiada na krytykę. Tym razem postanowiła to zrobić w bardzo dosadny sposób. Podkreśliła, że ma już 50 lat i każdej kobiecie życzy takiego wyglądu w tym wieku.

Patrzcie kochani jaka ciekawostka przyrodnicza. Wysyłam post z mnóstwem dobrej energii, a niektóre piękne panie gównem oddają. Kim trzeba być, żeby tak reagować? (…) Jak bardzo trzeba być biednym, nieszczęśliwym, sfrustrowanym, żeby na miłe słowo napluć komuś na twarz? (…) Żyjesz w gównie, to i gównem trącisz - napisała w komentarzu.

Następnie Minge wyjaśniła, że doskonale czuje się w swojej skórze i nie zamierza przejmować się czyjąś krytyką. Fanki oczywiście pochwaliły jej postawę i poparły jej słowa, które pokazują niezwykle optymistyczne podejście do życia projektantki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów