Urbańska już tak nie wygląda. Fani zachwyceni nową fryzurą. "Pięknie pani Nataszko"

Anna Respondek 10.11.2017
Natasza Urbańska
Fotografia: Instagram/nataszaofficial

Singiel jest zapowiedzią nowej płyty.

Natasza Urbańska od kilku lat próbuje swoich sił na polskim rynku muzycznym. Aktorka, tancerka i piosenkarka przede wszystkim zajmuje się jednak występami w przedstawieniach musicalowych Teatru Buffo

Teraz gwiazda wraca nie tylko z kolejnym singlem "Już nie pytam", który ma otworzyć nowy rozdział w jej karierze, ale także z zupełnie świeżym wizerunkiem. Urbańska zdecydowała się na zmianę fryzury. Nowe cięcie i ciepły kolor włosów sprawiają, że wygląda niezwykle młodo i dziewczęco. Nie wiadomo jeszcze kiedy płyta, którą promuje piosenka "Już nie pytam", trafi do sprzedaży. 

Natasza wie dokąd zmierza. "Już nie pytam" to synonim niezależności i bomba energii w jednym. To lekcja tego, jak zaufać sobie, by nie bać się iść własną drogą. Świeże połączenie wyrazistego wokalu i magnetycznego rytmu w warstwie muzycznej zaraża chęcią do działania od pierwszych dźwięków utworu. "Już nie pytam" to jednocześnie zdecydowanie taneczny, ale i dojrzały kawałek, dzięki któremu lato może trwać bez końca - zachwyca się wydawca singla. 

Fani aktorki chętnie komentowali jej nowy wygląd i kolejny singiel. 

Słodziak. 

Pięknie pani Nataszko. 

Nowy utwór super! Czekam na teledysk - pisali.

A Wam, jak się podoba nowy utwór Nataszy i jej odmieniony "look"? ;)

nata
Fotografia: Instagram/nataszaofficial
nat1
Fotografia: Instagram/nataszaofficial
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów