Natasza Urbańska już zna finalistów "Top Model"! Komu kibicuje?

Natasza Urbańska o "Top Model"
Fotografia: instagram.com @nataszaofficial

Natasza Urbańska była jednym z gości w jury programu "Top Model". Dzięki temu wie, kto wystąpi w finałowym odcinku na żywo.

Wszystkie odcinki do programu "Top Model" zostały już nagranie. W miniony poniedziałek mogliśmy obserwować zmagania kandydatów na castingach, a już niedługo przejdziemy do etapu eliminacji. Na koniec każdego odcinka jury wybiera osobę, która musi pożegnać się z programem. W składzie sędziowskim pojawia się także gość odcinka, którego głos jest bardzo istotny w procesie decyzyjnym.

Natasza Urbańska gościem "Top Model". Już wie, kto pojawi się w finale

Jednym z gości w programie była Natasza Urbańska. Wzięła udział w nagraniach jednego z ostatnich odcinków, dzięki czemu wie, kto znajdzie się w ścisłym finale emitowanym na żywo. Aktorka i piosenkarka w rozmowie z dziennikarzami "Jastrząb Post" została zapytana o to, komu najbardziej kibicuje.

Oni są tak fantastyczni wszyscy. Każdy ma w sobie coś tak ciekawego i intrygującego. Ja mam nadzieję, że to będzie tak, że nie musisz wygrywać tego programu, aby robić dalej karierę w modelingu. Temu przyświeca każda kolejna edycja. Że ci ludzie dają sobie radę na wybiegach, na sesjach. Jeżeli tylko chcą pracować w tym zawodzie. Życzę im powodzenia. Niech wszyscy wygrają. Niech mają - odpowiedziała dyplomatycznie gwiazda.

Natasza Urbańska nie może zdradzić, kto odpadnie, a kto znajdzie się w finale - do utrzymania tajemnicy zobowiązuje ją kontakt. Aktorka bardzo sprawnie odpowiedziała na pytanie. Dodała również, że najważniejsze jest zaangażowanie i ciężka praca - każdy może zostać modelem, niezależnie od tego, czy zdobędzie pierwsze miejsce w "Top Model", czy trzecie.

Wygrywanie niczego nie załatwia. Jeżeli chcesz pracować w zawodzie, to będziesz to robił.

A wy komu najmocniej kibicujecie?

Zobacz także: Klaudia El Dursi – kim jest nowa gwiazda „Top Model”?

Jaki zawód do ciebie pasuje? Myślisz, że odnalazłabyś się w roli modelki?

Młoda kobieta siedzi przed komputerem.
Rozwiąż quiz

Jaki zawód najlepiej do ciebie pasuje? Sprawdź to!

Młoda kobieta siedzi przed komputerem.

1. Co jest dla ciebie ważne w pracy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów