Natalka z "M jak miłość" uprawiała seks przed kamerami! Marcjanna Lelek w rozbieranych scenach

Julia Pandecka 11.12.2019
Marcjanna Lelek w czerwonej bluzce bez pępka i czarnych spodniach
Fotografia: TRICOLORS/East News

Marcjanna Lelek rozpoznawalność zyskała jako mała Natalka z "M jak miłość". Tym bardziej wszyscy są w szoku, że aktorka dorosła i zagrała w rozbieranych scenach!

"M jak miłość" na naszych ekranach jest od 2000 roku. Nic więc dziwnego, że młode gwiazdy, które wystąpiły w serialu, dorastały na naszych oczach. Trzeba przyznać, że niektóre z nich pozostały w naszej pamięci jako mali bohaterowie popularniej produkcji. Jedną z takich aktorek jest Marcjanna Lelek, która w "M jak miłość" wciela się w postać Natalki, adoptowanej córki Hanki i Marka. Aktorka ma dziś 24 lata i zdecydowała się na zagranie odważnych scen w filmie "Pół wieku poezji później".

Zobacz także: Natalka z "M jak miłość" pozuje nago w artystycznej sesji

Natalka z "M jak miłość" zagrała w rozbieranych scenach!

"Pół wieku poezji później" to nowy film Jakuba Nurzyńskiego, inspirowany sagą o "Wiedźminie", stworzoną przez Andrzeja Sapkowskiego. Reżyser postanowił rzucić wyzwanie młodej aktorce. Marcjanna Lelek ochoczo podjęła rękawicę i zagrała w niezwykle odważnych scenach.

Marcjanna w filmie wcieliła się w postać Keiry, która w jednej ze scen uprawia seks z Julianem (Marcin Bobółka). Poniżej możecie zobaczyć, jak ta scena wyglądała.

Przypomnijmy, że Marcjanna Lelek jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej i studium technik filmowych na kierunku reżyseria. Trudno się dziwić zatem, że nie boi się filmowych wyzwań.

Zobacz także: Kinga Rusin topless. Zasłoniła się tylko liściem

Marcjanna Lelek w scenie seksu w filmie "Pół wieku poezji później"
Fotografia: YouTube

"M jak miłość" od wielu lat jest na antenie TVP2. Sprawdź swoją wiedzę na temat tego kultowego serialu!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów