Natalie Portman, Emma Stone i inne gwiazdy Hollywood śpiewają swoją wersję "I Will Survive". To głos sprzeciwu

Redakcja 13.01.2017
Natalie Portman, Emma Stone i inne gwiazdy Hollywood śpiewają swoją wersję "I Will Survive". To głos sprzeciwu
Fotografia: www.youtube.com

Jest duża szansa, że kultowy utwór stanie się hymnem wszystkich przeciwników Donalda Trumpa. 

Niektórzy śpiewają, a inni, zapewne ze względu na swoje umiejętności wokalne, ograniczyli się jedynie do wyrecytowania fragmentu piosenki. Czołowe gwiazdy Hollywood wzięły udział w projekcie magazynu "W" i przygotowały swoją wersję hitu Glorii Gaynor z 1978 roku zatytułowanego "I Will Survive".

I choć Natalie Portman jedynie wyrecytowała swój fragment utworu, to już Emma Stone zaprezentowała swoje możliwości wokalne. Największe brawa należą się Taraji P. Henson, która w pełni zaangażowała się w projekt. Nie tylko kapitalnie zaśpiewała, ale i całej sytuacji dodała odrobinę dramatyzmu wykonując niebanalną choreografię. Wśród aktorów, którzy zaśpiewali bądź po prostu wyrecytowali słowa kultowego utworu znaleźli się też Matthew McConaughey, Amy Adams, Michelle Williams, Chris Pine, Andrew Garfield, Hailee Steinfeld i Felicity Jones. Mimo że nie towarzyszył im podkład muzyczny, z powierzonego zadania wywiązali się doskonale.

Jak podaje Huffingtonpost.com, nagrany film to odpowiedź na przegraną Hillary Clinton w wyborach prezydenckich i zwycięstwo kontrowersyjnego Donalda Trumpa, który na 45. prezydenta USA zaprzysiężony zostanie 20 stycznia 2017 roku. To także głos wsparcia kierowany do wszystkich, którzy podobnie jak występujące w filmie gwiazdy, nie są zwolennikami republikanów. 

Być może już wkrótce znany wszystkim hit "I Will Survive" stanie się hymnem tych wszystkich, którzy nie zgadzają się z polityką Donalda Trumpa.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów