Natalia Szroeder zupełnie odmieniona. Piosenkarka nigdy nie miała takich włosów. Fani porównują do innej gwiazdy

Katarzyna Leszczyńska 02.11.2017
Natalia Szroeder
Fotografia: Instagram/Natalia Szroeder

Czy to trwała zmiana?

Natalia Szroeder znana jest ze swoich długich, ciemnych włosów. Piosenkarka od początku swojej kariery raczej nie eksperymentowała z fryzurami. Dla osób, które nie lubią radykalnych zmian idealne staje się Halloween. Jest to okazja, kiedy wszyscy się przebierają i można pokazać się w nieco innym wydaniu. Z takiego założenie właśnie wyszła Szroeder.

Piosenkarka zdecydowała się na przebranie za Scary Spice, czyli nikogo innego jak Melanie Brown z legendarnego girlsbandu Spice Girls. Gwiazda znana była z burzy loków, co postanowiła wykorzystać Szroeder. Piosenkarka wstawiła na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje w nietypowej peruce.

Szroeder wygląda jak Magda Gessler?

Fani piosenkarki byli mocno zaskoczeni tak radykalną zmianą fryzury. Jeden z internautów porównał ją do Magdy Gessler… 40 lat temu. Inni do Oceany i Tiny Turner. Trzeba przyznać, że halloweenowe wydanie Natalii wprawiło w szok komentujących, jednak większość była mile zaskoczona taką odmianą.

Nie wierzę własnym oczom, to Ty? Jestem w szoku, jakie włosy.

Super odmiana, aż sama zapragnęłam takiej fryzurki.

Psikus poproszę. Ale fryzura niezłą zmyłkę zrobiła.

Oczywiście nie wszystkim przypadła do gustu taka zmiana wokalistki. Zdarzyły się też nieco krytyczne komentarze. Dla tych, którym nie podoba się Natalia Szroeder w takim wydaniu mamy dobrą wiadomość – to tylko chwilowa zmiana. Piosenkarka dziś już wygląda tak jak dawniej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów