Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Fani zwracają uwagę na jej podobieństwo do innej gwiazdy

Katarzyna Leszczyńska 22.11.2017
Natalia Szroeder
Fotografia: Instagram/Natalia Szroeder

Dobrze wygląda?

Natalia Szroeder ostatnio coraz bardziej zaskakuje fanów. Wszystko dlatego, że do tej pory piosenkarka rzadko eksperymentowała z włosami, a teraz coraz częściej publikuje zdjęcia z nowymi fryzurami. Z okazji Halloween wstawiła fotografię, na której ma ogromną perukę afro. Tym razem pokazała się w wersji z grzywką.

Kolor włosów pozostał taki sam, jak miała do tej pory. Fryzura różni się jedynie grzywką. Uroku dodaje jej czerwona bandana. Podpis pod zdjęciem piosenkarki może wskazywać jednak na to, że to znów sztuczne włosy, a zmiana jest chwilowa.

To taka grzywka, że rano możesz ją mieć, a wieczorem już nie musisz. Albo wieczorem możesz, a rano nie musisz. Albo możesz przed południem a po południu już nie. Na różne konfiguracje – napisała Szroeder na Instagramie.

Trzeba przyznać, że w grzywce wygląda naprawdę interesująco. Fani jednak zwrócili uwagę na coś całkiem innego.

Natalia Szroeder w grzywce
Fotografia: Instagram/Natalia Szroeder

Szroeder wygląda jak Krupińska?

Internauci byli pod wrażeniem odmienionej fryzury Natalii. Jeden z nich zwrócił uwagę na to, że piosenkarka wygląda jak inna znana osoba. Chodzi o prezenterkę, Paulinę Krupińską. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest zadziwiające.

Zawodowo. Aż się pomyliłem i mówię P. Krupińska.

Dobrze Ci z tą grzywką.

Pojawiasz się i znikasz. (…) Teraz wiem, o czym śpiewał Bajm – o grzywce.

Większość Internautów zachwyca się nowym wyglądem Natalii Szroeder. Niektórzy jednak przyznali, że wolą piosenkarkę w naturalnym wydaniu. Sądząc po opisie zdjęcia, nie mają się czym martwić, ponieważ Natalia za chwilę wróci do starej fryzury. 

Natalia Szroeder wygląda jak Paulina Krupińska?
Fotografia: Fotografie: Instagram/Natalia Szroeder i Instagram/Paulina Krupińska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów