Natalia Szroeder przyszła na imprezę Local Heroes w oryginalnej stylizacji

Natalia Szroeder w czarnej bluzie Local Heroes
Fotografia: VIPHOTO/East News

Natalia Szroeder pojawiła się na imprezie Local Heroes i postawiła na bardzo oryginalną stylizację. Jak podoba wam się w takim wydaniu?

Natalia Szroeder rzadko pojawia się na branżowych imprezach i czerwonych dywanach. Artystka skupia się przede wszystkim na muzyce. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i przyszła na imprezę marki modowej Local Heroes. Piosenkarka postawiła oczywiście na ubrania tej firmy i naprawdę zaszalała ze stylizacją. Miała na sobie same najmodniejsze elementy. Do stroju dobrała natomiast bardzo oryginalne buty. Jak podoba wam się jej stylizacja?

Zobacz także: Natalia Szroeder pierwszy raz o związku z Quebonafide 

Natalia Szroeder zaszalała ze stylizacją na imprezę Local Heroes

Local Heroes to marka modowa, którą pokochały nie tylko polskie gwiazdy. Ich ubrania noszą również znani na całym świecie. Wśród fanów tej marki znajdują się: Justin Bieber, Rita Ora, Selena Gomez, Miley Cyrus, Rihanna, Cara Delevingne oraz Bella Hadid

Wśród polskich gwiazd, które uwielbiają Local Heroes znajdują się m.in.: Marina Łuczenko-Szczęsna, Zosia Ślotała, Maffashion i... Natalia Szroeder. To właśnie ta ostatnia zaskoczyła wszystkich na ostatniej prezentacji streetwearowej kolekcji marki

Ja jestem bardzo dużą fanką mody streetwearowej, dlatego tutaj dzisiaj jestem, bo bywam dość rzadko na takich eventach, ale jestem wielką fanką Local Heroes, więc postanowiłam, że zobaczę, co się dzisiaj dzieje. To są takie rzeczy sprawdzone, spokojne, im więcej widzę, inspiruję się rzeczami wokół mnie, tym więcej też mam odwagi. A moda streetwearowa jest bardzo wdzięczna do eksperymentowania - powiedziała Natalia w rozmowie z "Jastrząb Post". 

Właśnie na tego typu stylizację Natalia postawiła tego wieczoru. Trzeba przyznać, że prezentowała się niesamowicie. Niektórzy zwrócili jednak uwagę na jej buty, twierdząc, że nie do końca jej pasowały. Trzeba przyznać, że są bardzo oryginalne. A jak wam się podobają?

Zobacz także: Kuba Wojewódzki oburzył Szroeder tym pytaniem. "Mogę to wyciąć". Ostro zareagowała 

Natalia Szroeder na pokazie streetwearowej kolekcji Local Heroes
Fotografia: VIPHOTO/East News

Wiedzieliście, że Natalia Szroeder zaczynała swoją karierę od "Szansy na sukces"? Nie tylko ona! Te gwiazdy wystąpiły w kultowym show.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów