"Jestem coraz mniej patriotką". Kolejne słowa Siwiec są jeszcze mocniejsze

Hanna Skowron 23.10.2018
Natalia Siwiec
Fotografia: instagram.com/nataliasiwiec.official

Wybory samorządowe za nami. Komentowaniem ich zajęli się nie tylko politycy, ale też gwiazdy. Głos zabrała m.in. Natalia Siwiec. Jej kontrowersyjne słowa mogą się nie spodobać Polakom.

Wybory w Polsce już za nami. Polacy wybrali przedstawicieli samorządów, którzy rządzić będą przez kolejne lata. Na temat wyborów wypowiedzieli się politycy, eksperci i celebryci. Gwiazdą, która zabrała głos w sprawie polityki w kraju, jest Natalia Siwiec. Początkowo nie chciała odpowiadać na zadawane przez jednego z dziennikarzy pytania. Ostatecznie jednak powiedziała, czym jest dla niej patriotyzm. Jej słowa wywołały burzę!

Natalia Siwiec nie czuje się patriotką

W rozmowie z portalem Onet Siwiec wyznała, czy czuje się patriotką. Jej słowa mogą urazić niejednego Polaka. Co takiego powiedziała gwiazda?

Patriotyzm to walka o swój kraj, chęć przynależności do swojego kraju. Ja jestem coraz mniej patriotką. Kiedyś byłam, ale w dzisiejszych czasach czasami jest mi po prostu wstyd za granicą, więc chyba przestałam się nazywać patriotką. Trochę przestaje mi zależeć na moim kraju

Słowa Siwiec wywołały oburzenie fanów. Co ciekawe, jeszcze parę lat temu Natalia manifestowała swój patriotyzm, wrzucając do sieci zdjęcia, na których z podpaloną racą uczciła pamięć poległych w Powstaniu Warszawskim. Czyżby nagle zmieniła zdanie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Natalia Siwiec lubi nie tylko drogie i piękne ubrania, ale też luksusowe dodatki do mieszkania. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda jej dom? Mamy dla was galerię, z której dowiecie się wszystkiego!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów